Stava i AmRest integrują swoje systemy informatyczne

0
645

Firmy Stava, pierwsza franczyza gastro-kurierska w Europie oraz AmRest, jeden z wiodących operatorów europejskiego rynku gastronomicznego, postanowiły zintegrować swoje systemy informatyczne. Dla operatorów tych lokali oznacza to szybszy i łatwiejszy proces logistyczny. Dzięki temu klienci restauracji KFC, Pizza Hut i Burger King, z których dowozy realizuje Stava dostaną swoje zamówienia jeszcze sprawniej.

Stava i AmRest rozwijają strategiczną współpracę w zakresie dowozów posiłków z restauracji sieci KFC, Pizza Hut oraz Burger King. Jej kluczowym elementem jest pierwsza na polskim rynku integracja systemów informatycznych podmiotów z grupy AmRest z systemem firmy zewnętrznej. Zamówienia składane przez klientów tych restauracji będą automatycznie trafiały do systemu dyspozytorskiego sieci gastro-kurierskiej. Uproszczone oraz zautomatyzowane zostaną również procesy administracyjne i księgowe. Dzięki temu, klienci restauracji z grupy AmRest otrzymają swoje zamówienia jeszcze szybciej.

Integracja naszego systemu z systemami podmiotów z grupy AmRest przyniesie wiele korzyści operatorom restauracji z sieci KFC, Pizza Hut oraz Burger King. Celem Stava jest rozwijanie biznesu naszych partnerów poprzez dostawy posiłków i dzięki tej integracji możemy robić to jeszcze skuteczniej niż do tej pory – mówi Paweł Aksamit, prezes zarządu Stava.

Dzięki strategicznej współpracy ze Stava, wzrośnie liczba restauracji z sieci KFC, Pizza Hut oraz Burger King, które oferują swoim klientom zamawianie posiłków z dostawą do domu czy biura. Gastro-kurierzy Stava będą także realizować dowozy z lokali wspomnianych sieci, z których dostarczano dania już wcześniej.

Segment delivery to jeden z kluczowych filarów dynamicznego rozwoju AmRest. Już teraz nasza usługa dostawy dostępna jest w ponad 250 restauracjach KFC, Pizza Hut oraz Burger King, dzięki czemu pokrywamy 80% obszaru miast, w których funkcjonujemy. Konsekwentnie poszerzamy naszą skalę i właśnie dzięki tej współpracy jeszcze większa liczba klientów będzie mogła cieszyć się z ich ulubionych posiłków w swoim domu – dodaje Krystian Kwiatkowski, Operational Delivery Director w AmRest.

Stava jest liderem rynku profesjonalnych dowozów jedzenia w Polsce. Współpracuje z restauratorami w 23 miastach w całym kraju. AmRest Holdings SE jest natomiast jednym z wiodących operatorów gastronomicznych w Europie, prowadzącym ponad 2100 restauracji znanych marek w 26 państwach.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.