Krakowskie Targi HoReCa z udziałem GoPOS!

0
571
Fot.: Materiały prasowe GoPOS

W dniach 16-18 listopada w Krakowie odbędzie się już 29 edycja Międzynarodowych Targów Wyposażenia Hoteli i Gastronomii. Wśród wystawców znajdzie się krakowska firma GoPOS, która tworzy nowoczesne systemy sprzedażowe dla branży HoReCa. Więcej szczegółów sprawdzisz w dalszej części artykułu.

Krakowskie Targi HoReCa – wydarzenie, na którym nawiążesz wartościowe kontakty

Targi HoReCa to szczególne wydarzenie dla branży, które jest pełne tradycji i ciekawych propozycji biznesowych. Każdego roku prezentowana jest tam różnorodna oferta, która przyciąga zarówno wielu odwiedzających, jak i wystawców. Są to przedstawiciele nie tylko z Polski, ale i Czech czy Słowacji. Gości przyciąga przede wszystkim możliwość pozyskania nowych kontaktów biznesowych, ale także tematyka i bogaty program. Z kolei możliwość wzięcia udziału w różnego rodzaju seminariach, warsztatach i szkoleniach dostępnych na evencie – inspiruje tysiące uczestników targów do dalszych działań.

Praktyczne informacje

Targi odbywają się w Krakowie w dniach 16-18 listopada w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO, na ul. Galicyjskiej 9. Jest to już 29 edycja, która zrzesza setki firm oraz wystawców specjalizujących się oferowaniem produktów, usług czy oprogramowań dla szeroko pojętej branży HoReCa.

Fot.: Materiały prasowe GoPOS

Jak wejść na teren wydarzenia?

Aby dostać się na targi, należy kupić bilet wstępu lub dokonać darmowej rejestracji. W tym roku organizatorzy udostępnili gościom trzy możliwości: odbiór bezpłatnej wejściówki na 3 dni możliwej do zdobycia dopiero po rejestracji firmy za pomocą dostępnego formularza na oficjalnej stronie do 15 listopada, bilet na jeden dzień w cenie 60 zł już bez rejestracji lub bilet na 3 dni, w cenie 30 zł dostępny po rejestracji na miejscu. Ilość wejściówek jest ograniczona, dlatego warto zaopatrzyć się w bilet już teraz, aby nie stracić szansy na skorzystanie z pełnej oferty eventu.

Odwiedź stoisko GoPOS i sprawdź ofertę firmy osobiście!

W czasie targów będzie możliwość spotkania się z GoPOS osobiście. Przez wszystkie dni trwania wydarzenia będą dostępni specjaliści, którzy odpowiedzą na pytania na stoisku B28 (HALA WISŁA).

Targi to dobry sposób na zapoznanie się z systemami i ich działaniem w praktyce. Warto sprawdzić dostępne narzędzia wspierające obsługę klientów w lokalu, takie jak Mobilny Kelner czy rozwiązania samoobsługowe jak E-menu czy GoKiosk. Odwiedzający będą mogli dowiedzieć się jak usprawnić komunikację sali z kuchnią dzięki KDS i przyspieszyć wydawanie zamówień wprowadzając system numerkowy. Ponadto lepiej poznają także działanie GoClient, który pozwala przyciągnąć więcej klientów do lokalu dzięki spersonalizowanym i atrakcyjnym programom lojalnościowym. Bliżej będzie można poznać także narzędzia wspierające zarządzanie biznesem i kontrolę lokalu, w tym system GoManager, aplikację GoStock ułatwiającą monitorowanie stanów magazynowych czy aplikację do inwentaryzacji, przyspieszającą przeprowadzanie całego procesu. Pojawi się również GastroSupplier, który pomaga zautomatyzować procesy zakupowe. Dla tych, którzy sprzedają online albo chcą wprowadzić takie źródło do swojego biznesu, interesujące mogą być rozwiązania delivery od GoPOS. Są to głównie: system do zamówień online, integracje z zewnętrznymi portalami i firmami kurierskimi, którymi można zarządzać z jednego panelu POS, a także aplikacja dla kierowców, ułatwiająca monitorowanie pracy własnych kurierów i centralka telefoniczna wspierająca odbiór napływających zamówień telefonicznych.

Serdecznie zapraszamy do udziału w 29 edycji Międzynarodowych Targów HoReCa, a także bezpośredniego spotkania z firmą GoPOS!.ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.