www.hotelbb.com – ruszyła nowa strona internetowa B&B Hotels

0
187

Marka hotelowa B&B Hotels kontynuuje rozwój na arenie międzynarodowej – nie tylko otwierając kolejne obiekty w Europie, lecz także oddając do dyspozycji swoich gości nową, globalną platformę rezerwacyjną, obejmującą ofertę wszystkich hoteli sieci dostępnych w 12 krajach, w tym w Polsce.

Nowa odsłona wyróżnia się lekką, minimalistyczną szatą graficzną, spójną z identyfikacją wizualną sieci. Unikalny layout i intuicyjne menu sprawiają, że poruszanie się po niej jest łatwe i przyjemne. Odwiedzając adres www.hotelbb.com otrzymujemy dostęp do pełnej oferty noclegowej B&B Hotels wraz z możliwością dokonania rezerwacji w wybranym terminie. Po utworzeniu konta w serwisie, możemy nią również swobodnie zarządzać.

– Pod jednym adresem zebraliśmy ofertę wszystkich hoteli należących do B&B Hotels, tworząc jedną – wspólną dla całej sieci – platformę rezerwacyjną. Od tego momentu nasi goście będą mogli w łatwy sposób znaleźć w jednym miejscu wszystkie niezbędne informacje dotyczące poszczególnych hoteli B&B i wygodnie rezerwować w nich noclegi z gwarancją najniższej ceny mówi Béatrice Bouchet, Prezes Zarządu B&B Hotels Polska. Nowa, wielojęzyczna strona internetowa to ważny element strategii rozwoju sieci w aspekcie międzynarodowym.

Reklama

B&B Hotels to marka hotelowa, która jest już rozpoznawalna w Europie, także w Polsce. Wierzę, że ta zmiana przełoży się na wzrost zainteresowania naszą ofertą wśród gości zza granicy, a ci z Polski tym chętniej będą wybierać hotele B&B podróżując poza granicami swojego kraju dodaje Béatrice Bouchet.

Serwis rezerwacyjny jest dostępny w 6 wersjach językowych, w zależności od obszarów geograficznych, w tym także w języku polskim. Strona jest w pełni responsywna, dzięki czemu można z niej wygodnie korzystać także na smarftonach czy tabletach. Użytkownicy urządzeń z systemem operacyjnym Android lub IOS mogą również pobrać i zainstalować oficjalną aplikację mobilną B&B Hotels.

B&B Hotels to znana i ceniona sieć hotelowa, która swój sukces zawdzięcza doskonałej lokalizacji swoich obiektów, profesjonalnej obsłudze i korzystnym cenom. Pod jej szyldem działa obecnie ponad 500 hoteli w 12 krajach (stan na listopad 2020): we Francji, Niemczech, Włoszech, Hiszpanii, Polsce, Austrii, Belgii, Czechach, Portugalii, Słowenii i Szwajcarii, a także w Brazylii. W naszym kraju pod marką B&B Hotels funkcjonuje 8 hoteli: po jednym w Warszawie, Łodzi, Wrocławiu, Krakowie, Katowicach, Toruniu, Nowym Targu oraz w Rzeszowie. W przyszłym roku do tej listy dołączy również Lublin. Jednocześnie w planach są kolejne otwarcia.

www.hotelbb.com

www.facebook.com/BB.Hotels.Polska

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!