Krakowskie hotele ponownie wesprą Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy

0
1302
Udział w lokalnych inicjatywach i wydarzeniach stał się tradycją, a pracownicy hoteli wychodzą z coraz to nowymi pomysłami, które mogłyby zostać wykorzystane. W tym roku, aby wspomóc Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, przygotowane zostaną specjalne strefy dla wolontariuszy, przekazane vouchery na aukcję i podkreślona waga 18 lat działalności sztabu, którego wspierają krakowskie hotele Accor.

Otwarte drzwi

Krakowskie hotele Grupy Orbis już po raz kolejny staną się pomocnikami Międzyszkolnego Sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W lobby wszystkich hoteli zostaną rozstawione stanowiska, przy których wolontariusze będą mogli się posilić, aby nabrać sił na dalszą część dnia. Będą dla nich dostępne także ciepłe napoje oraz przekąski.

„Mamy nadzieję, że w ten sposób sprawimy, że każdy wolontariusz będzie nie tylko najedzony, ale znajdzie miejsce, w którym odpocznie. Taka pomoc jest dla nas niezwykle ważna, ponieważ dotyczy osób które kwestując na rzecz innych poświęcają swój wolny czas i wychodzi to z ich serc. Takie działania trzeba nie tylko zachęcać, ale i wspierać” – mówi Grzegorz Płonka, zastępca dyrektora hotelu Ibis Kraków Centrum.Aukcja charytatywna

W tym roku Orkiestra dostaje wsparcie na każdej płaszczyźnie. Chcemy żeby wraz z naszymi działaniami szły także czyny. Każdy z hoteli przekazuje do licytowania voucher weekendowy dla dwóch osób. Hotele, które biorą udział w licytacji to: Mercure Kraków Stare Miasto, Novotel Kraków Centrum, Novotel Kraków City West, ibis Kraków Stare Miasto, ibis Kraków Centrum oraz ibis Kraków Budget Bronowice. Voucher obejmuje weekendowy pobyt oraz śniadanie w danym hotelu.
Tort na 18 lat

Dodatkowo z okazji obchodów 18 urodzin Międzyszkolnego Sztabu WOŚP, z którym związani są pracownicy Grupy Accor Kraków, jako przekąska dla członków przygotowany zostanie tort. Sztab ten prowadzony jest przez Ewę, Piotra i Leszka Olejarczyków, a w czasie swojego 18-letniego istnienia wolontariusze zebrali aż 5,5 mln złotych, które zasiliły konto Wielkiej Orkiestry Świętej Pomocy i nadal prężnie się rozwija.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.