Sfinks Polska poszerza ofertę dowozu o Katowice, Kalisz i Koszalin

0
1067
Sfinks Polska stawia na rozwój kanału delivery. W tym momencie zamówienia z dowozem oferuje ponad 30 restauracji z portfolio grupy należącej do Sylwestra Cacka, zlokalizowanych w największych polskich miastach, m.in. w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Łodzi, Wrocławiu, Gdańsku czy Lublinie. Do końca tego miesiąca usługa zostanie wprowadzona także na terenie Katowic, Kalisza i Koszalina.

„Zgodnie z założeniami strategii, konsekwentnie rozwijamy kanał delivery w ramach naszych sieci, by jak najszybciej zdobyć silną pozycję w tym segmencie. Systematycznie uruchamiamy więc testowo usługę w kolejnych miastach, współpracując z wiodącymi portalami, przez które można zamówić jedzenie on-line. Jednocześnie finalizujemy też prace nad rozwiązaniami i nowoczesnymi narzędziami, które w przyszłości powinny pomóc nam zbudować przewagę konkurencyjną na tym polu” – mówi Sylwester Cacek, prezes zarządu Sfinks Polska

Oferta dowozu obejmuje dania wielu marek z portfela Sfinksa. Największych przychodów w zakresie dostaw do klienta spółka upatruje w kontekście sprzedaży pizzy, a także ofert kuchni polskiej i azjatyckiej.

Źródło: http://www.sfinks.pl

Sfinks Polska posiada obecnie 177 lokali gastronomicznych na terenie całego kraju, w tym 90 restauracji sieciowych Sphinx, 69 pubów Piwiarnia Warki, 12 restauracji Chłopskie Jadło, 2 restauracje WOOK, 3 restauracje Fabryka Pizzy oraz popularny pub Bolek w Warszawie. Spółka Sylwestra Cacka jest trzecią pod względem przychodów firmą gastronomiczną w Polsce, a sieć Sphinx największą w sektorze casual dining, biorąc pod uwagę wielkość sprzedaży oraz liczbę lokali.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.