Krakowscy hotelarze połączyli siły by wspomóc Dom Dziecka

0
994

Już nie pierwszy raz hotelarze z Krakowa postanowili sprawić radość dzieciom z domu dziecka. W tym roku Mikołaj z prezentami odwiedził podopiecznych Domu Małego Dziecka im. J. Brzechwy. Wszystko to, jak co roku, z inicjatywy Anny Gasińskiej – General Manager hoteli Kossak i Senacki w Krakowie.

W tym roku w akcję włączyło się aż 16 hoteli z Krakowa. Jako organizatorzy Hotel Kossak i Hotel Senacki. Następnie zgłosiły się hotele: Hilton Garden Inn Kraków, Hotel Margerita, INX Design Hotel, Metropolis Design Hotel, Hilton Garden Inn Krakow Airport, Wawel Queen, Hotel Galaxy, Queen Butique Hotel, Best Western Plus Krakow Old Town, Best Western Galicya, Hotel Regent, Ostoya Palace, Hotel Laveneder, Indigo hotel. Dodatkowo akcję wspiera KW Hotel – oprogramowania dla hoteli oraz Żywe Muzeum Obwarzanka, które przekazało bilety wstępu dla dzieci. A Świętego Mikołaja zapewnia firma Rico Event!

Dzięki zaangażowaniu wyżej wymienionych podmiotów podopieczni otrzymali paczki świąteczne, w których nie zabraknie łakoci i zabawek. Otrzymali również bilety do Żywego Muzeum Obwarzanka, gdzie dzieci dowiedzą się, która królowa się nimi zajadała i dlaczego nie należy mylić ich z preclami, po zakończeniu pokazu produkcji, każde wyjdzie trzymając w ręku własnoręcznie wykonanego obwarzanka.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.