KFC otworzyło hotel w Londynie

0
919

KFC otworzyło tymczasowy hotel, a w zasadzie pokój hotelowy, który ma być akcją promocyjną marki i upamiętnieniem jej założyciela, pułkownika Harlanda Davida Sandersa.

Wystrój obiektu nawiązuje oczywiście do tematyki menu restauracji KFC, a więc mówiąc wprost związany jest z kurczakiem, który jest głównym składnikiem dań serwowanych w tej sieci restauracji.

Hotel nazwano Domem Harlanda i jak podają media będzie funkcjonował tylko przez okres trwania całej akcji promocyjnej, tj. 11 nocy zaczynając od 18 sierpnia. Do dyspozycji gości oddany będzie apartament nr 11. Będzie można go zarezerwować przez stronę Hotels.com od 11 sierpnia od godziny 11:00, za cenę 111 funtów za noc.

Skąd tyle jedenastem w całej akcji? Ma to być ukłon w stronę przepisu na panierkę kurczaka, do którego użyto 11 ziół i przypraw. W apartamencie nie zabraknie dekoracji nawiązujących do marki KFC. Do dyspozycji gości będzie sala kinowa, automat do gier KFC „Hot Winger” czy konsjerż KFC.

Goście, którzy zdecydują się na pobyt w nietypowym apartamencie będą odebrani z dworca King’s Cross w Londynie czarnym Cadillakiem, którego nazwano Colonelmobile. Oferta jest przygotowana dla dwóch osób dorosłych, a łącznie jest do dyspozycji 6 pobytów jednodniowych. Cały dochód z tej akcji będzie przekazany na rzecz fundacji KFC.

O podobnej akcji, ale dla miłośników serialu Przyjaciele pisaliśmy jakiś czas temu. Możesz o niej przeczytać tutaj.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.