Katarzyna Bak dyrektorką generalną Lemon Resort Spa

0
619
Fot.: LinkedIn - Lemon Resort & Spa

Lemon Resort Spa z Gródka nad Dunajcem ogłosił istotną zmianę w swojej strukturze zarządzania. Katarzyna Bak, doświadczona menedżerka została mianowana na stanowisko dyrektorki generalnej.

Katarzyna Bak, na swoim profili LinkedIn informuje, że rozpoczęła swoje obowiązki w czerwcu 2023 roku, ale wiadomość o jej nominacji została oficjalnie ogłoszona przez obiekt dopiero teraz. Zanim dołączyła do zespołu Lemon Resort Spa, Katarzyna Bak piastowała funkcje kierownicze w renomowanych hotelach, w tym w Sheraton Sopot Hotel, Sheraton Amman Al Nabil w Jordanii oraz Puro Hotel Gdańsk. Jej kariera obejmuje stanowiska od recepcjonistki, przez kierowniczkę recepcji, po dyrektorkę operacyjną.

Lemon Resort Spa to obiekt położony w sercu Pogórza Rożnowskiego, słynącego z malowniczych, nieregularnych krajobrazów oraz bliskości Jeziora Rożnowskiego. Jako hotel łączący w sobie zalety położenia nad jeziorem oraz w otoczeniu górskim, oferuje swoim gościom niepowtarzalne połączenie relaksu i aktywnego wypoczynku. Znany z boutique’owego charakteru, Lemon Resort Spa obiecuje gościom intymność i luksus, będąc idealnym wyborem dla rodzin oraz dla firm szukających miejsca na konferencje czy bankiety. Zlokalizowany jest 110 km od Krakowa, z łatwym dojazdem z lotniska w Balicach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.