Kaliski Hampton by Hilton ma już Dyrektora Generalnego

1
2503
Pracujący przez dziewięć lat w szkockich hotelach Daniel Sobkowiak wraca do ojczyzny, by objąć stery przygotowywanego do otwarcia już tej wiosny obiektu marki Hampton by Hilton w Kaliszu.

Przygodę z hotelarstwem Daniel Sobkowiak rozpoczął w dziale Sprzedaży i Marketingu w lubuskim Pałacu Mierzęcin Wellness & Wine Resort. Następnie zdecydował się wyemigrować do Wielkiej Brytanii, gdzie spędził blisko dekadę. W tym czasie pracował jako Night Auditor w czterogwiazdkowym DoubleTree by Hilton Aberdeen City Centre i Night Manager w The Aberdeen Altens Hotel, a następnie Zastępca Dyrektora Generalnego w hotelu marki ibis w tym samym mieście. Od ponad dwóch lat był związany z Hampton by Hilton Aberdeen, gdzie awansował na stanowisko Senior Guest Service Managera.

W tym roku Sobkowiaka czeka nowe wyzwanie zawodowe – wprowadzenie na rynek kaliskiego obiektu marki Hampton by Hilton, którego inaugurację przewidziano na wiosnę. Goście nowego hotelu działającego w ramach wielofunkcyjnego kompleksu Calisia One będą mogli wybierać spośród 100 pokoi. Na ponad 6 tys. m2 powierzchni użytkowej znajdą się również sale konferencyjne, strefa fitness, SPA, basen i podziemny parking. Wystrój hotelu będzie nawiązywał zarówno do historii Kalisza, jak i fabryki fortepianów mającej niegdyś swoją siedzibę w rewitalizowanym budynku.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.