Okiełznać MICE odc. 1 – Charakterystyka rynku (Horeca Radio)

0
1024
W premierowej audycji z cyklu „Okiełznać MICE” Anna Nowakowska, założycielka portalu strefamice.pl oraz jedna z inicjatorek założenia Stowarzyszenia Branży Eventowej, przybliża charakterystykę rynku MICE.

Pobierz audycję w formacie MP3

Anna Nowakowska to absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie na kierunku Turystyka i Rekreacja, doktorantka oraz jedna z inicjatorek założenia Stowarzyszenia Branży Eventowej, w którym od początku funkcjonowania sprawowała przez 10 lat funkcję Członka Zarządu ds. Edukacji. Autorka projektu i programu merytorycznego Studium Event Management, które odbywa się na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego w Warszawie. Opiekun branżowych projektów edukacyjnych prowadzonych na uczelniach wyższych w Polsce, w tym Event Focus i Event Day. Odpowiedzialna za współpracę z uczelniami wyższymi w zakresie tworzenia nowych programów edukacyjnych z obszarów event managemnet, event marketing oraz hotelarstwo. Dyrektor Programowa i członek Rady Programowej czterech edycji konferencji Event Biznes poświęconej znaczeniu i wartości event marketingu oraz eventu jako skutecznego narzędzia biznesowego. Członek Rady Etyki branży eventowej. W sektorach MICE i hotelarskim obecna już od 15 lat.

Od tego miesiąca Anna Nowakowska współtworzy z Rafałem Krzyckim cykl audycji pt. „Okiełznać MICE”, w którym poruszane są tematy związane z szeroko pojętym przemysłem spotkań.

„Mam takie marzenie, żeby przybliżyć i w pozytywnym obrazie pokazać hotelarzom oraz przedstawicielom obiektów, że branża eventowa jest przyjemna nie tylko od strony imprezowej, ale przede wszystkim biznesowej. Warto zatem patrzeć na organizację wszelakich wydarzeń przez pryzmat finansowy, jeżeli mówimy o obiekcie, bo ta branża nie niesie za sobą wyłącznie ryzyka w postaci zniszczeń obiektu, ale przekłada się na konkretne zyski i pieniądze.”

Anna Nowakowska, strefamice.pl

Partnerzy audycji:

        

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.