Wnętrza B&B Warszawa-Okęcie w nowej odsłonie

0
584

Na nowo zaprojektowane lobby i odnowione pokoje – to tylko niektóre zmiany wprowadzone w hotelu B&B Warszawa-Okęcie, który przyjmuje gości w odmienionych wnętrzach. Zmiany miały na celu stworzenie funkcjonalnej, a jednocześnie klimatycznej przestrzeni zarówno do wypoczynku, jak i do pracy.

Hotel B&B Warszawa-Okęcie otwieraliśmy pod koniec grudnia 2011 r. Od tego czasu zmieniły się nieco zarówno standardy naszej sieci, jak i oczekiwania naszych klientów – mówi Beatrice Bouchet, Prezes Zarządu B&B Hotels Polska.

Inwestycja w nowy design to zatem działanie podyktowane z jednej strony chęcią podniesienia jakości przestrzeni dla gości, z drugiej zaś – dążeniem do zapewnienia spójnego wystroju we wszystkich naszych obiektach- dodaje Beatrice Bouchet.

Nowe wnętrza zaprojektowane zostały ze szczególną dbałością o detale. Nowoczesny design przeplatany jest elementami, które ściśle nawiązują do najbardziej znanych miejsc na mapie Warszawy.

Celem było stworzenie funkcjonalnej, a zarazem klimatycznej i przytulnej przestrzeni, w której można spokojnie popracować, wypocząć czy odbyć spotkanie. Wierzę, że udało nam się to osiągnąć i goście będą czuli się u nas jeszcze lepiej niż dotychczas – dodaje Kamila Henssien, Dyrektor Hotelu B&B Warszawa-Okęcie.

Projekt modernizacji był trudny, bo prowadzony w funkcjonującym obiekcie. Za nami ogrom pracy, ale i jeszcze większa satysfakcja, bo efekt naprawdę robi wrażenie. Jestem przekonana, że nowy wystrój wnętrz spodoba się gościom i wpłynie na większy komfort pobytu w naszym warszawskim hotelu. Zapraszam do odwiedzenia hotelu B&B w Warszawie. Warto sprawdzić jak nowoczesny design zmienił wygląd hotelu i przetestować zmodernizowane, jeszcze wygodniejsze pokoje – podsumowuje Beatrice Bouchet, Prezes Zarządu B&B Hotels Polska.

B&B Warszawa-Okęcie mieści się przy Al. Krakowskiej 193, w pobliżu lotniska im. Fryderyka Chopina i kilkanaście minut od Centrum Warszawy. Jego oferta obejmuje 154 pokoje, wyposażone w telewizory z ekranami LCD, bezpłatny dostęp do szybkiego Internetu oraz indywidualnie sterowaną klimatyzację. Do dyspozycji gości są tu również naziemne miejsca parkingowe.

 

B&B Hotels to sieć hoteli ekonomicznych w Europie, która w swoich strukturach posiada już blisko 500 hoteli. Marka obecna jest we Francji, Niemczech, Włoszech, Hiszpanii, Austrii, Belgii, Czechach, Portugalii, Słowenii i Szwajcarii, a także w Brazylii. W Polsce pod jej szyldem działają obiekty w Warszawie (154 pokoje), Łodzi (149), Wrocławiu (140), Krakowie (130), Katowicach (105) oraz Toruniu (93). Wkrótce dołączy do nich również Lublin (130).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.