Powstanie drugi lokal Blue Cactus w Warszawie!

0
803

W czerwcu informowaliśmy, że będzie reaktywacja kultowej restauracji Blue Cactus, tym razem w Fabryce Norblina. Teraz inwestorzy poinformowali, że drugi lokal tej restauracji powstanie w Elektrowni Powiśle.

„… miło nam móc w końcu oficjalnie ogłosić, że jeszcze w tym roku Blue Cactus będzie mieć nie jedną, ale dwie lokalizacje Oprócz Fabryka Norblina, otworzymy się także w Elektrownia Powiśle.

Blue Cactus będzie zajmować tam jedną z największych i najbardziej interesujących przestrzeni. Do Waszej dyspozycji będą aż 4 strefy:
🌵 duży bar na patio z naszymi legendarnymi margeritami,
🌵 ustronna strefa VIP,
🌵 otwarta przestrzeń wychodzącą na plac Elektrowni,
🌵 oraz nasza popisowa przestrzeń z otwartą kuchnią, w której będziecie mogli grandzić z naszymi towarzyskimi i utalentowanymi kucharzami (poznacie ich już wkrótce!)”

Reklama

Trochę historii na temat restauracji Blue Cactus. Powstała w 1996 roku na warszawskim Mokotowie. Specjalizowała się w kuchni tex-mex, czyli dania kuchni amerykańskiej i meksykańskiej. Lokal funkcjonował ponad 22 lata i został zamknięty 22 czerwca 2018 roku. O powodach możecie przeczytać w artykule Znana restauracja znika z gastronomicznej mapy Warszawy

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.