Powstanie drugi lokal Blue Cactus w Warszawie!

0
712

W czerwcu informowaliśmy, że będzie reaktywacja kultowej restauracji Blue Cactus, tym razem w Fabryce Norblina. Teraz inwestorzy poinformowali, że drugi lokal tej restauracji powstanie w Elektrowni Powiśle.

„… miło nam móc w końcu oficjalnie ogłosić, że jeszcze w tym roku Blue Cactus będzie mieć nie jedną, ale dwie lokalizacje Oprócz Fabryka Norblina, otworzymy się także w Elektrownia Powiśle.

Blue Cactus będzie zajmować tam jedną z największych i najbardziej interesujących przestrzeni. Do Waszej dyspozycji będą aż 4 strefy:
🌵 duży bar na patio z naszymi legendarnymi margeritami,
🌵 ustronna strefa VIP,
🌵 otwarta przestrzeń wychodzącą na plac Elektrowni,
🌵 oraz nasza popisowa przestrzeń z otwartą kuchnią, w której będziecie mogli grandzić z naszymi towarzyskimi i utalentowanymi kucharzami (poznacie ich już wkrótce!)”

Trochę historii na temat restauracji Blue Cactus. Powstała w 1996 roku na warszawskim Mokotowie. Specjalizowała się w kuchni tex-mex, czyli dania kuchni amerykańskiej i meksykańskiej. Lokal funkcjonował ponad 22 lata i został zamknięty 22 czerwca 2018 roku. O powodach możecie przeczytać w artykule Znana restauracja znika z gastronomicznej mapy Warszawy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.