Sprzedano działkę pod budowę nowego nadmorskiego hotelu

0
1968
W nadmorskiej gminie Rewal, a dokładniej w Pobierowie sprzedana została bardzo atrakcyjna działka o powierzchni ponad dwóch hektarów. Według doniesień nabywca planuje wybudować tam luksusowy hotel.

Nowi właściciele – spółka AS Invest, związana także z belgijskimi inwestorami, m.in. deweloperem Fenixco, który jest głównym pomysłodawcą budowy hotelu – przeznaczyli na zakup gruntu ponad 14 mln zł. Ich zamysł był od początku jasny: budowa kompleksu o bardzo wysokim standardzie, któremu będą towarzyszyć inne usługi, tj. centrum konferencyjne, aquapark, centrum odnowy biologicznej, gabinety kosmetyczne, a nawet specjalistyczna klinika medyczna. Obiekt ma reprezentować bardzo wysokie standardy i nadać nową jakość ofercie wypoczynkowo-turystycznej na tym obszarze polskiego Wybrzeża.

Źródło: rewal.pl

Inwestorzy z Belgii zamierzają współpracować z lokalnymi władzami, by uporządkować przestrzeń publiczną na terenach znajdujących się nieopodal kompleksu. W związku z tym toczą się wstępne rozmowy, aby zaangażować AS Invest w powstanie placu miejskiego na terenie Pobierowa. W okolicy hotelu mają znaleźć się także apartamenty przeznaczone do wynajęcia, sprzedawane w systemie condo.

Jak donosi „Hotelarz”, sukcesem zakończyły się już rozmowy z czołową amerykańską siecią. Zgodnie z umową 150-pokojowy obiekt będzie funkcjonował pod szyldem Hilton Garden Inn. Prace budowlane jeszcze nie wystartowały.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.