Inwestycje i wykorzystanie środków m.in. z tarczy finansowej 2.0.

0
1575

To, że jest dziś ciężko prowadzić biznes w sektorze horeca wiedzą wszyscy. Jednak to nie oznacza braku inwestycji i zmian, które pomogą dostosować się do nowych wymogów rynku ale i przepisów. Zmiany wymuszą też sami goście, którzy oczekują nowoczesnych i zarazem bezpiecznych rozwiązań.

Pierwszy Lockdown w Polsce był dla nas wszystkich zaskoczeniem, przez ostatni rok wiele zmieniło się w branży gastronomicznej i hotelarskiej. Sytuacja rozwija się w sposób dynamiczny, a inwestorzy starają się odpowiednio inwestować w swoje działalności. Covid-19 zmienił oblicze dostawców produktów, usług oraz biznesów pokrewnych. Wszyscy staramy się wypracować nowy sposób na bezpieczne prowadzenie przedsięwzięć, aby zminimalizować straty i zwiększyć zysk.

Jesteśmy pewni, że w tym ciężkim czasie przetrwają najsilniejsze działalności i ich właściciele. Inwestorzy dbają o to, aby świadczone usługi pozostawały na najwyższym poziomie, zapewniając Klientom możliwie bezpieczne i zadawalające ich rozwiązania. Klienci zaś chcą, aby dostarczano im usługi i produkty na poziomie, który spełnia ich oczekiwania, doceniają innowacje i wszelkie działania pozwalające na zminimalizowanie źródeł potencjalnego zakażenia. Aby to dostarczyć zarówno restauratorzy jak i hotelarze wybierają profesjonalny sprzęt, mądrze inwestując środki własne i te realizowane obecnie z tarczy finansowej. Trwają remonty i inwestycje w urządzenia i rozwiązania gastronomiczne pozwalające w sposób bezpieczny serwować dania i napoje wysokiej jakości. To właśnie przemyślane inwestycje przyniosą zysk i pozwolą zaoszczędzić na kosztownych usługach serwisowych. Pandemia zmieniła nasze podejście do drugiego człowieka, bardziej – dbamy o nasze otoczenie i najbliższych. Doceniamy komfort i bezpieczeństwo innych. To ma kolosalny wpływ na prowadzenie działalności związanych z usługami hotelarskimi, gastronomicznymi czy tymi pośrednimi jak odwiedzane przez nas regularnie stacje benzynowe.

W ostatnim czasie Klienci oczekują rozwiązań, które pozwolą na ograniczenie kontaktu, i skrócenie czasu spędzanego przy zakupie żywności. Rekomendujemy szybkie i sprawne rozwiązania, pozwalające bezpośrednio ograniczyć kontakt przy robieniu np. napojów kawowych.

Ostatni rok nauczył nas tego, że niesamowicie szybko potrafimy przystosować się do otaczających nas zmian. Zmieniło się nasze podejście do spotkań biznesowych, coraz więcej spraw jesteśmy w stanie załatwić mailowo czy telefonicznie nie tracąc przy tym z oczu tego co najważniejsze, dobra klienta. Potrafimy doradzić i wybrać rozwiązania najbardziej odpowiadające potrzebom, prowadzimy prezentacje na indywidualne życzenie klienta, tworzymy rozwiązania digitalowe, które pozwalają nam jak najlepiej pokazać atuty oferowanych urządzeń. Dbamy o to, aby w jak najlepszy sposób pomagać naszym inwestorom, wybieramy najlepsze rozwiązania, które pomogą wspierać ich Klientów. Cieszymy się, że marki które reprezentujemy od dawna wykorzystują technologie bezpieczne, dbające o zdrowie i ekologię. Rozwój inteligentnych rozwiązań wykorzystywanych w urządzeniach, pozwala nam odpowiadać na nowe potrzeby.

Obserwujemy jak zmienia się świadomość tego, że goście szukają jakościowych, smacznych produktów ale też sprawnej, szybkiej obsługi. Dziś śmiało możemy dodać, że szukają przede wszystkim bezpiecznych rozwiązań! Wychodzimy naprzeciw tym oczekiwaniom, oferujemy najwyższej jakości rozwiązania tj. ekspresy automatyczne FRANKE, które oprócz gwarancji powtarzalnej, wysokiej jakości różnorodnych napojów są wyposażone w inteligentne systemy obsługi i czyszczenia co sprawia, że są w pełni samoobsługowe. Dodatkowa opcja systemu płatniczego, czyni je multifunkcjonalnymi. Producenci urządzeń do samoobsługi stanęli na wysokości zadania tworząc nowe aplikacje do zdalnego zarządzania informacjami jak np. DallaCorte. Technologiczne rozwiązania BluPura czy Zumex, wspierają dbałość o zdrowie i są niesamowicie doceniane na całym świecie.

W naszym podejściu do biznesu stawiamy na rozmowę, słuchamy Klientów, dzielimy się doświadczeniami, doradzamy i przekazujemy sprawdzone rozwiązania doceniane w branży. Wspieramy i rekomendujemy najlepsze rozwiązania dla biznesu. Udało nam się pomóc wielu Klientom, co jest dla nas szczególnie ważne w obecnym, niełatwym czasie.

Więcej nowoczesnych rozwiązań gastronomicznych znajdziesz w naszym showroomie Best Company Solutions

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.