[Gastro Meeting] Trwają zapisy na wiosenną edycję konferencji! Skorzystaj z najniższej ceny!

0
885

10 marca odbędzie się VII edycja konferencji Gastro Meeting. Tego dnia w Airport Hotel Okęcie spotkają się restauratorzy z całej Polski, którzy będą wymieniać się wiedzą, doświadczeniem i zdobywać cenne kontakty biznesowe. Warto zapisać tę datę w kalendarzu i kupić bilety już dziś w najniższej cenie!

Gastro Meeting to cykliczna konferencja zrzeszająca całą branżę gastronomiczną. Właściciele i menadżerowie restauracji oraz dostawcy produktów i usług dla branży HoReCa uczestniczący w spotkaniu będą mieć okazję, by wymienić się z innymi cennym doświadczeniem, poszerzyć swoją biznesową wiedzę, a także nawiązać wartościowe kontakty biznesowe – a to wszystko w ciągu jednego dnia!

Oprócz merytorycznych wystąpień na scenie głównej konferencji, w hotelowej przestrzeni będą mieć miejsce części: biznesowa, wystawiennicza i warsztaty. Uwaga! Ilość miejsc na warsztaty jest ograniczona!

Zachęcamy do zapoznania się z programem i rejestracji!

https://gastro.bsdpoland.pl/program/#wstep

 

Równolegle do części merytorycznej odbywać się będzie Business Speed Dating. Te ekspresowe spotkania na linii kupiec-dostawca, cieszą się u nas niezwykle dużą popularnością, gdyż umożliwiają osobom odpowiedzialnym za zakupy, szybko zapoznać się z konkurencyjnymi ofertami dostawców. Dla osób lubiących nowości z branży przeznaczyliśmy przestrzeń wystawienniczą, gdzie nie zabraknie firm prezentujących ciekawe rozwiązania dedykowane gastronomii. Przy zgłoszeniu kupca do Business Speed Dating wstęp na konferencję jest bezpłatny!

Zachęcamy do śledzenia wydarzenia na Facebooku. Tam będziemy na bieżąco informować o poszczególnych punktach programu konferencji. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.