Znany amerykański aktor otwiera ekskluzywny hotel w stolicy Polski!

0
1462
Pięciogwiazdkowy hotel marki Nobu Hospitality, której założycielem jest m.in. słynny aktor Robert De Niro, powstanie w miejscu dotychczasowego Hotelu Rialto przy ul. Wilczej w Warszawie.

Korzenie marki Nobu sięgają jeszcze lat 80, kiedy to Robert De Niro zawitał do restauracji, w której szefem kuchni był Nobu Matsuhisky. Po jakimś czasie słynny amerykański aktor i reżyser wraz z producentem filmowym Meirem Teperem otworzyli własną restaurację Nobu na Manhattanie. Dzięki wybitnej japońskiej kuchni, profesjonalnej obsłudze i oryginalnemu wystrojowi ich brand dotarł już na pięć kontynentów.

Prężnie rozwijająca się marka w szybkim tempie stała się rozpoznawalna na całym świecie, co skłoniło znanych inwestorów do stworzenia własnej sieci hoteli, która stała się synonimem elegancji i komfortu. Hotel Nobu pojawi się również w Polsce – zastąpi dotychczasowy Hotel Rialto, który jest rozbudowywany. Nowy obiekt o charakterze lifestylowym idealnie wpisze się w nowoczesną architekturę Warszawy przy ul. Wilczej.

Reklama

„Początek 2019 roku i najnowszy hotel w Europie, to jednocześnie rozpoczęcie ekscytującej współpracy z naszymi partnerami. Z dumą włączamy Nobu Hotel Warsaw do coraz większej rodziny Hoteli i Restauracji Nobu. W naszym portfolio mamy już 17 hoteli, co jest zgodne ze strategią kreowania własnej, wyjątkowej oferty. Jednocześnie pozostajemy wierni naszej marce i lojalni wobec wszystkich klientów Nobu” – powiedział Trevor Horwell, prezes Nobu Hotels.

Źródło: materiały prasowe

Nobu Hotel Warsaw odda do dyspozycji swoich gości 120 pokoi, sale konferencyjne przeznaczone na eventy oraz spotkania biznesowe, salę fitness i słynną Restaurację Nobu. Wartość całego przedsięwzięcia szacuje się na około 100 mln zł. Wiadomo również, że inwestorem Nobu Hospitality będzie Tacit Investment – spółka, która od kilku lat z powodzeniem funkcjonuje na krajowym rynku nieruchomości ekskluzywnych.

„Nobu to światowa marka, która sławę zyskała dzięki pasji swoich założycieli, wyjątkowej obsłudze i doskonałej kuchni. W połączeniu z polską otwartością i energią, stworzymy ekscytujące i niezwykłe miejsce, które zawojuje serca odwiedzających je gości. Szczególnie cieszy nas, że naszym klientom będziemy mogli zaoferować najsłynniejsze dania mistrza Nobu Matsuhisy, serwowane w restauracjach Nobu na całym świecie i od lat będące synonimem najwyższej jakości kuchni azjatyckiej” – wyznała Karolina Kaim, prezes Tacit Investment.

Z usług Hotelu oraz Restauracji Nobu w Warszawie pierwsi goście będą mogli skorzystać w pierwszym kwartale 2020 roku.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.