Znany amerykański aktor otwiera ekskluzywny hotel w stolicy Polski!

0
2342
Pięciogwiazdkowy hotel marki Nobu Hospitality, której założycielem jest m.in. słynny aktor Robert De Niro, powstanie w miejscu dotychczasowego Hotelu Rialto przy ul. Wilczej w Warszawie.

Korzenie marki Nobu sięgają jeszcze lat 80, kiedy to Robert De Niro zawitał do restauracji, w której szefem kuchni był Nobu Matsuhisky. Po jakimś czasie słynny amerykański aktor i reżyser wraz z producentem filmowym Meirem Teperem otworzyli własną restaurację Nobu na Manhattanie. Dzięki wybitnej japońskiej kuchni, profesjonalnej obsłudze i oryginalnemu wystrojowi ich brand dotarł już na pięć kontynentów.

Prężnie rozwijająca się marka w szybkim tempie stała się rozpoznawalna na całym świecie, co skłoniło znanych inwestorów do stworzenia własnej sieci hoteli, która stała się synonimem elegancji i komfortu. Hotel Nobu pojawi się również w Polsce – zastąpi dotychczasowy Hotel Rialto, który jest rozbudowywany. Nowy obiekt o charakterze lifestylowym idealnie wpisze się w nowoczesną architekturę Warszawy przy ul. Wilczej.

„Początek 2019 roku i najnowszy hotel w Europie, to jednocześnie rozpoczęcie ekscytującej współpracy z naszymi partnerami. Z dumą włączamy Nobu Hotel Warsaw do coraz większej rodziny Hoteli i Restauracji Nobu. W naszym portfolio mamy już 17 hoteli, co jest zgodne ze strategią kreowania własnej, wyjątkowej oferty. Jednocześnie pozostajemy wierni naszej marce i lojalni wobec wszystkich klientów Nobu” – powiedział Trevor Horwell, prezes Nobu Hotels.

Źródło: materiały prasowe

Nobu Hotel Warsaw odda do dyspozycji swoich gości 120 pokoi, sale konferencyjne przeznaczone na eventy oraz spotkania biznesowe, salę fitness i słynną Restaurację Nobu. Wartość całego przedsięwzięcia szacuje się na około 100 mln zł. Wiadomo również, że inwestorem Nobu Hospitality będzie Tacit Investment – spółka, która od kilku lat z powodzeniem funkcjonuje na krajowym rynku nieruchomości ekskluzywnych.

„Nobu to światowa marka, która sławę zyskała dzięki pasji swoich założycieli, wyjątkowej obsłudze i doskonałej kuchni. W połączeniu z polską otwartością i energią, stworzymy ekscytujące i niezwykłe miejsce, które zawojuje serca odwiedzających je gości. Szczególnie cieszy nas, że naszym klientom będziemy mogli zaoferować najsłynniejsze dania mistrza Nobu Matsuhisy, serwowane w restauracjach Nobu na całym świecie i od lat będące synonimem najwyższej jakości kuchni azjatyckiej” – wyznała Karolina Kaim, prezes Tacit Investment.

Z usług Hotelu oraz Restauracji Nobu w Warszawie pierwsi goście będą mogli skorzystać w pierwszym kwartale 2020 roku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.