Hotel Lidia w Darłowie z nowym dyrektorem

0
1349

Od września 2020 Przemysław Biechowiak zostaje Dyrektorem  Hotelu Lidia SPA & Wellness **** w Darłowie, należącego do sieci Hotele Nadmorskie, zastępując na tym stanowisku Arletę Turkacz. Obiekt posiada 119 doskonale wyposażonych pokoi i apartamentów oraz basen, profesjonalny salon SPA, oferujący różnorodne zabiegi, a nawet usługi fryzjerskie.

Przemysław Biechowiak wcześniej przez 2 lata pełnił funkcję dyrektora poznańskiego, konferencyjnego Hotelu Safir***, który przeszedł w tym czasie gruntowny remont, a jego 9 sal konferencyjnych wraz z obszarem gastronomii zdobyło uznanie segmentu MICE, między innymi, jako idealna przestrzeń do organizowania spotkań i szkoleń.

Poprzednio do 2018 r. przez 13 lat zarządzał Centrum Konferencji i Rekreacji „Akwawit” Sp. z O.O. wraz z Hotelem Akwawit *** (od 2007 do 2018 – jako Prezes Zarządu ), należącym do Harmony Polish Hotels. Był pomysłodawcą i twórcą SPA, funkcjonującego w Lesznie. Przed swoją decyzją o odejściu z Hotelu Akwawit, przeprowadził gruntowny remont pokoi oraz sali bankietowej.

Jest absolwentem Wydziału Zarządzania poznańskiego Uniwersytetu Ekonomicznego oraz  Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu – Organizacji i Zarządzania Gospodarką Turystyczną i Hotelarstwem.

Przemysław Biechowiak – od 2012 r.  Członek Wielkopolskiej Komisji ds. Kategoryzacji Obiektów Hotelarskich działającej przy Marszałku Województwa.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.