IGHP ze specjalną ofertą szkoleniową dla szkół hotelarskich

0
1009

Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego przygotowała dla nauczycieli preferencyjne warunki uczestnictwa w organizowanych przez siebie branżowych szkoleniach. Ponadto, pierwsza szkoła, która zgłosi chęć udziału w danym szkoleniu, otrzyma bezpłatnie jedno miejsce dla uczestnika.

Brak pracowników to jedno z głównych wyzwań branży hotelarskiej, na które wskazują uczestnicy comiesięcznych ankiet Izby. Z uwagi na sytuację, która staje się również barierą w powrocie turystyki do normalności, a także na tradycyjnie dobrą współpracę z sektorem edukacji, IGHP przygotowała dla nauczycieli i wykładowców przedmiotów związanych z szeroko pojętym hotelarstwem atrakcyjną ofertę cenową i zachęca do udziału w specjalistycznych branżowych szkoleniach, które organizuje cyklicznie w całej Polsce.

– Nasze szkolenia prowadzą doświadczeni i uznani eksperci. Wierzę, że przygotowane przez nas warsztaty wpiszą się w zainteresowania nauczycieli. Jesteśmy również otwarci na współpracę w szerszym zakresie tematycznym, by w przyszłości oferować dla instytucji oświatowych szkolenia „szyte na miarę” – mówi Marcin Mączyński, sekretarz generalny IGHP.

Nauczyciele oraz wykładowcy przedmiotów hotelarskich będą mogli skorzystać z preferencyjnych warunków uczestnictwa. Cena za udział w szkoleniu zostanie pomniejszona o rabat, jaki otrzymują członkowie Izby. Ponadto, pierwsza szkoła, która zgłosi chęć udziału w danym szkoleniu, otrzyma bezpłatnie jedno miejsce dla uczestnika. Zapisy już ruszyły.

Tematy szkoleń aktualnie organizowanych przez IGHP:
• „Sprzedaż i marketing w hotelarstwie”
• „Profesjonalny recepcjonista – kreator doświadczeń Gości i efektywny sprzedawca”
• „Revenue Management w dobie pandemii. Co się zmieniło?”
• „Informacja zarządcza w hotelu i standard USALI”
• „Zyskowna gastronomia hotelowa, kluczowe wskaźniki efektywności (KPI) – cele czy drogowskazy?”
• „Skuteczny dialog z pracownikiem, czyli efektywne budowanie relacji zarządczych w hotelu”

Wśród prowadzących są eksperci, m.in. Anna Głąbińska, Kris Głąbiński, Karol Weber, Kamil Maroszek, Wojciech Fronczak, Urszula Kołtko, Cezary Sarnecki czy Jarosław Podniesiński.

Szczegółowe informacje o szkoleniach Izby oraz aktualny harmonogram spotkań można znaleźć na stronie internetowej www.szkoleniaIGHP.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.