Wioletta Szatkowska-Musiał dyrektorką generalną hotelu Gołębiewski w Pobierowie

0
855
Fot.: LinkedIn - Wioletta Szatkowska-Musiał

Wioletta Szatkowska-Musiał została mianowana na stanowisko dyrektorki generalnej nowo powstającego hotelu Gołębiewski w Pobierowie. Szatkowska-Musiał obejmie oficjalnie swoje nowe obowiązki z początkiem 2024 roku.

Przed objęciem tej funkcji, Wioletta Szatkowska-Musiał pracowała w Arka Medical Spa Hotel **** w Kołobrzegu przez 14 lat, gdzie początkowo pełniła rolę menadżerki ds. gastronomii, a następnie awansowała na dyrektorkę hotelu. Jej kariera w branży hotelarskiej rozpoczęła się w 1995.

Hotel Gołębiewski w Pobierowie, którego Szatkowska-Musiał będzie zarządzać, będzie największym hotelem w Polsce. Obiekt, który obecnie jest w trakcie budowy, ma posiadać pięć gwiazdek i 11 pięter. W około 1 200 pokojach znajdzie się miejsce dla ponad 3 tysięcy gości. Hotel będzie wyposażony w kryte baseny, jacuzzi, kręgielnię, dyskotekę oraz sale kinowo-teatralne. Dodatkowo, goście będą mieli dostęp do prywatnej plaży.

Budowa hotelu nie przebiegała jednak bez kontrowersji, ponieważ pojawiły się problemy związane z budową basenów, które według inspektorów budowlanych zostały wzniesione bez odpowiednich zezwoleń. Sprawa ta jest obecnie w toku, a inwestor planuje się odwołać. Mimo tych wyzwań, otwarcie hotelu Gołębiewski w Pobierowie jest planowane na pierwszą połowę 2024 roku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.