IGHP podsumowuje 2023 rok

0
466
Fot.: Materiały prasowe IGHP

Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego (IGHP) podsumowuje 2023 rok, który był dla niej rokiem jubileuszowym i okresem intensywnej działalności. W 20. rocznicę założenia IGHP zrealizowała szereg projektów i inicjatyw branżowych. Wśród nich wyróżnić można 8. Forum Hotelarzy IGHP oraz jubileuszową Galę 20-lecia Izby. 

W ramach działalności edukacyjnej i rozwojowej IGHP zorganizowała konferencję dla nauczycieli oraz przeszkoliła 736 hotelarzy. Współpraca z Urzędem Marszałkowskim woj. dolnośląskiego zaowocowała projektem Branżowego Centrum Umiejętności w dziedzinie hotelarstwa, a prace nad Centrum Doskonalenia Nauczycieli przy IGHP mają zakończyć się w 1. kwartale 2024 roku.

Izba opracowała także Kodeks Dobrych Praktyk RODO w hotelarstwie i współtworzyła procedury ochrony małoletnich w hotelach. Działania IGHP w zakresie analityki branżowej zaowocowały 12 ankietami, które służą Izbie w komunikacji z interesariuszami. Z myślą o społecznej odpowiedzialności IGHP zorganizowała Ogólnopolską Akcję Krwiodawstwa.

Dodatkowo, członkowie IGHP skorzystali z niskich cen szkoleń branżowych oraz przygotowań do korzystania z zielonej energii i obniżenia opłat autorskich. Plany na 2025 rok obejmują uruchomienie Branżowego Centrum Umiejętności oraz udział w programie Elena, oferującym wsparcie UE na termomodernizację obiektów.

IGHP, reprezentująca ponad 630 hoteli, kontynuuje swoje działania jako największa organizacja branży hotelarskiej w Polsce, aktywnie działając na rzecz rozwoju hotelarstwa i dbając o interesy swoich członków.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.