IGHP Oddział w Wielkopolsce z nowym dyrektorem

0
185

Marcin Procajło, dyrektor hotelu Mercure Poznań Centrum został powołany 30 września na stanowisko dyrektora regionalnego Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego w województwie wielkopolskim.

Marcin Procajło z hotelarstwem jest związany od 25 lat. Karierę zawodową rozpoczął na stanowiskach operacyjnych w recepcji i concierge, kierował także działem sprzedaży i marketingu. Doświadczenie w branży hotelarskiej rozwijał poprzez pracę w wielu renomowanych grupach hotelowych i obiektach zarówno ekonomicznych, jak równiez luksusowych:  Jan III Sobieski, Sheraton Warsaw Hotel & Towers, Hotel Hetman Warszawa, Hotel Ibis Zabrze, Ibis Warszawa Ostrobramska, Ibis Łódź, Mercure Warszawa Centrum czy Novotel Poznań Malta.

Reklama

Obecnie zarządza flagowym hotelem Grupy Orbis w Poznaniu Mercure Poznań Centrum.

Jestem przekonany, że lepsza współpraca hotelarzy na poziomie wymiany doświadczeń operacyjnych, identyfikacja potrzeb szkoleniowych, trendów mających wpływ na efektywność naszych przedsięwzięć i inwestycji, ale również wspólne wyznaczanie sobie celów strategicznych dla rozwoju Wielkopolski to powinny być ambicje naszego lokalnego środowiska i samej Izby. Swoją rolę widzę więc w integracji hotelarzy naszego regionu i uzyskanie realnego pozytywnego wpływu na nasze środowisko biznesowe – mówi Marcin Procajło, dyrektor regionalny IGHP.

Marcin Procajło przejął obowiązki dyrektora regionalnego od Małgorzaty Kalinowskiej-Klimek, która ze względu na nowe obowiązki służbowe związane ze stanowiskiem dyrektora operacyjnego ds. franczyzy w Polsce i w krajach nadbałtyckich w Orbis/Accor, nie mogła dłużej aktywnie realizować zadań w IGHP.

Dyrektorzy regionalni IGHP są przedstawicielami Izby w 14 regionach kraju. Odpowiadają m.in. za usprawnienie komunikacji środowiska polskich hotelarzy, upowszechnianie wiedzy o działaniach lobbingowych Izby, dbanie o obecnych członków, a także pozyskiwanie nowych oraz monitorowanie wydarzeń branżowych w regionach, współpracę z władzami, samorządami i innymi instytucjami z regionów, które mają lub mogą mieć wpływ na branżę hotelarską.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!