Hotel Meeting – najniższe ceny biletów tylko do piątku

0
489

Najtańsze ceny biletów na konferencję Hotel Meeting w Krakowie są dostępne tylko do najbliższego piątku. Zatem kto planuje swoją obecność nie powinien zwlekać dłużej z zakupem biletów. Na liście uczestników jest już mnóstwo hotelarzy z całej Polski, w tym bardzo wielu z wybrzeża i Mazur.

Organizatorzy przygotowali dla hotelarzy i menedżerów obiektów noclegowych kilka rodzajów biletów do wyboru:
– na konferencję – 199 PLN netto
– na Hotelowe Xmas Party – 329 PLN netto
– na konferencję oraz Hotelowe Xmas Party – 399 PLN netto
– na konferencję oraz Hotelowe Xmas Party wraz z noclegiem – 549 PLN netto

Każdy z biletów obejmuje wyżywienie, a podczas Hotelowego Xmas Party także open bar. Zakupu można dokonać na stronie konferencji Hotel Meeting.

Reklama

Najważniejsza część konferencji to oczywiście merytoryka i tematy, które będą poruszane podczas spotkania. Tutaj na uczestników czeka pięć paneli dyskusyjnych, w których wystąpi osiemnastu specjalistów, hotelarzy, doradców. Pełny program dostępny jest na stronie www.hotele.bsdpoland.pl Poniżej możecie zobaczyć mały wycinek tego co organizatorzy przygotowali dla uczestników.

Cała konferencja poświęcona jest utrzymaniu jakości usług, standardom i powtarzalności, a to wszystko będzie omawiane z uwzględnieniem braku rąk do pracy i mocno rosnących kosztów. Wydarzenie poprowadzi Karol Weber, Inspektor Hotelowy oraz Rafał Krzycki, wydawca portalu Horeca Business Club. Panelistami będą Maciej Straus, Sylwia Gilarska, Dariusz Winnicki oraz Rafał Pasenik.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!