„Efektywny kelner mistrzem sprzedaży” – nowe szkolenie IGHP

0
1206
Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego rozszerza ofertę szkoleń dla branży hotelarskiej. 8 kwietnia rusza nowy cykl szkoleń pt. „Efektywny kelner mistrzem sprzedaży”, w trakcie którego uczestnicy dowiedzą się, jak zostać kelnerem z efektem WOW oraz jak zapewnić najwyższą jakość serwisu, dzięki czemu zyski restauracji wzrosną, a w portfelach kelnerów będzie więcej napiwków.

Profesjonalnej obsługi gości oraz praktycznych trików nauczą się uczestnicy nowego szkolenia organizowanego przez IGHP. Wśród poruszanych zagadnień będą sposoby na zrobienie niezapomnianego wrażenia na gościu. Uczestnicy rozbudują wiedzę i umiejętności z zakresu profesjonalnej obsługi klienta indywidualnego oraz grupowego. Oprócz wskazówek dotyczących wizerunku kelnera będą mieli okazję oszlifować praktyczne umiejętności kelnerskie oraz techniki serwowania dań i napoi, a także dowiedzą się, czym jest efekt WOW oraz jak postępować z różnymi rodzajami klientów tak, aby wracali do restauracji i stali się lojalnymi gośćmi.Spotkania odbędą się 14 miastach w całej Polsce.

Autorką szkolenia jest Katarzyna Starzyńska, która od ponad 30 lat rozwija karierę w gastronomii. To absolwentka Wyższej Szkoły Hotelarstwa i Turystyki w Warszawie. Ukończyła na WSiT podyplomowe studia z Zarządzania Zasobami Ludzkimi. Pracowała w warszawskim Hotelu Bristol. W 2007 roku rozpoczęła pracę na stanowisku dyrektora restauracji i kawiarni w firmie Belvedere Gourmet Group. Od 2016 r. pełni funkcję managera ds. projektów, a do jej głównych zadań należy rekrutacja personelu operacyjnego, ich szkolenia oraz motywacja.

Koszt szkolenia dla podmiotów niezrzeszonych w IGHP wynosi 699 zł netto, a dla członków IGHP 499 zł netto. Na szkolenia można zapisać się online (linki poniżej), pisząc do biura IGHP na adres [email protected] lub dzwoniąc pod nr tel. 48 22 251-79-11, + 48 503-044-875. Aktualnie IGHP prowadzi zapisy na szkolenia we Wrocławiu, Katowicach i Warszawie. Wkrótce będą dostępne zapisy na spotkania w innych miastach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.