23 września rusza konferencja dla sektora turystyki przyjazdowej i MICE

0
697

„Spotlight on Poland: Relax – Explore – Enjoy” to jednodniowa międzynarodowa konferencja skierowana do sektora turystyki przyjazdowej i MICE. Odbywa się w dniu 23 września 2022 w Orientarium ZOO Łódź.

Konferencja odbędzie się tuż przed Światowym Dniem Turystyki, bo organizatorzy chcą podkreślić, jaką turystyka ma moc napędzania ożywienia gospodarczego i przywracania społeczności międzynarodowej na właściwe tory. W wielu krajach jest on głównym pracodawcą i źródłem możliwości, zwłaszcza dla kobiet, młodzieży i społeczności wiejskich. Z punktu widzenia naszej planety, sektor turystyczny pomaga chronić środowisko naturalne. Innowacje, które napędzają ten sektor, mogą pomóc nam w budowaniu bardziej zrównoważonej przyszłości dla wszystkich.

Po pierwsze, musimy przywrócić zaufanie do podróży, aby pomóc destynacjom najbardziej poszkodowanym na ponowne dzielenie się ze światem swoją kulturą, dziedzictwem i gościnnością.

Po drugie, kryzys, wywołany pandemią COVID-19 i konfliktem zbrojnym w Ukrainie, stanowi doskonałą okazję do ponownego przemyślenia turystyki i zrozumienia nieodwracalnych już procesów w tworzeniu produktów turystycznych i promocji turystyki.

Do udziału w konferencji zaproszono 15 hosted buyersów z Europy i Ameryki Północnej, zainteresowanych poznaniem nowego, zrównoważonego oblicza Polski, nowych produktów, prezentacji dobrych praktyk, a przede wszystkich chcących podzielić się z nami swoimi opiniami i doświadczeniami.

Natomiast polscy operatorzy, organizatorzy, właściciele atrakcji zostali zaproszeni do aktywnego udziału w panelach dyskusyjnych w trzech obszarach tematycznych:
• Family & friends tours
• Sports & cultural events
• Meetings & business travel

Program konferencji i rejestracja: https://spotlightonpoland.pl/conference

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.