Hotelowa ekspansja międzynarodowej sieci Nobu Hospitality

0
1396
Założona przez słynny tercet Matsuhisa – De Niro – Teper sieć Nobu Hospitality zamierza w najbliższych latach istotnie poszerzyć swoje portfolio. Do 2020 roku pod szyldem tej światowej marki ma funkcjonować już 20 hoteli.

Spółka Nobu Hospitality LLC została powołana do życia w 2009 roku. Założycielami tej międzynarodowej marki hotelarskiej są znani szerokiej publiczności japoński mistrz kuchni Nobu Matsuhisa, aktor Robert De Niro i producent filmowy Meir Teper. W przyszłym roku przypadnie jubileusz 25-lecia ich działalności w branży HoReCa, bowiem pierwsza restauracja pod szyldem Nobu powstała już w 1994 roku.

Źródło: www.gazetagazeta.com

„Nobu stale się rozwija i swoim działaniem obejmuje wszystkie typy klientów. Dla Nobu Hotels nastał obecnie prawdziwie ekscytujący czas. Pozycja naszej marki jest już dobrze ugruntowana na całym świecie, ale spełnianie potrzeb kolejnych generacji klientów, zajmuje czołowe miejsce w markowym etosie. Podstawowym zadaniem marki jest dobra oferta. Oferta kreuje niezapomniane wrażenia, a intencją Nobu jest nie tylko zainspirowanie branży nowym, ekscytującym produktem, ale przede wszystkim zdobycie uznania w oczach klientów.” – Trevor Horwell, dyrektor generalny Nobu Hospitality Group

Do coraz bogatszego portfolio marki Nobu dołączą w tym roku obiekty w Palo Alto, Marbelli, Rijadzie, Los Cabos, Chicago i Barcelonie, a w kolejnych latach nowe hotele w Toronto, São Paulo, Atlancie i Los Cabos.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.