Odszedł Henryk Nieciejowski, Szef Kreatywny Belvedere Catering by Design

0
1531
Fot. Belvedere Catering by Design

W niedzielę zmarł Henryk Nieciejowski, wyśmienity szef kuchni związany od początku z Belvedere Catering by Design. Rodzina, przyjaciele i znajomi z pracy żegnają wspaniałego człowieka.

„Dziś nad ranem odszedł od nas cudowny człowiek – Henryk Nieciejowski, Szef Kreatywny Belvedere Catering by Design. Wyjątkowa osobowość, która była z Belvedere Gourmet Group od samego początku. Był naszą częścią, która składała się na jedną, ważną całość. Przez lata Szef Kuchni Restauracji Belvedere w Łazienkach Królewskich, od 2010 roku Szef Kreatywny Grupy, nadzorujący przede wszystkim wydarzenia specjalne realizowane przez Belvedere Catering by Design. Człowiek o ogromnej wiedzy i sercu, dla wielu legenda. Miał niesamowitą wiedzę oraz wyczucie kulinarne, kochał ludzi, a oni Jego. Zdobywał serca od pierwszego spotkania, swoim poczuciem humoru rozbawiał wszystkich do łez. Pozostanie w naszych sercach na zawsze.

Zarząd Belvedere-Cafe Łazienki Królewskie Sp. z o.o.
Koleżanki, Koledzy, Przyjaciele”

Drogi Henio,
Tak chciałeś, aby się do Ciebie zwracać. Trudno nam pisać o Tobie w czasie przeszłym – dla nas nadal JESTEŚ. I tak zostanie.
Bardzo dziękujemy za to, że mogliśmy razem z Tobą pracować, śmiać się, dyskutować a przede wszystkim uczyć się od Ciebie. Byłeś jedynym w swoim rodzaju człowiekiem. Dziękujemy za to, że mogliśmy być blisko Ciebie przez te wszystkie lata.
Do zobaczenia,

Koledzy i koleżanki, Przyjaciele”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.