[Hotel Meeting Online] Transgourmet Food Serwis i Selgros Cash&Carry Partnerem Strategicznym konferencji!

0
346

Marki Transgourmet Food Serwis i Selgros Cash&Carry zostały Partnerem Strategicznym VII edycji konferencji Hotel Meeting. W tym roku spotkanie organizowane jest w formie ONLINE. Zapraszamy w dniach 26-28 maja. Bilety w niższej cenie tylko dziś do godziny 16:00.

Transgourmet Food Serwis to marka zaopatrująca z pomocą własnej floty ciężarówek klientów gastronomicznych z centralnej Polski z nowoczesnego magazynu zlokalizowanego w Ożarowie Mazowieckim pod Warszawą.

Selgros Cash&Carry to ogólnopolska sieć samoobsługowych hal handlowych, oferująca najwyższą jakość i świeżość produktów oraz pełne zaopatrzenie pod jednym dachem dla osób prowadzących działalność gospodarczą, klientów z branży HoReCa oraz indywidualnych. Wszechstronna oferta hal Selgros Cash&Carry to jeden z najszerszych asortymentów na rynku. Selgros posiada 19 hal handlowych w całej Polsce,  zlokalizowanych w: Białymstoku, Bytomiu, Gdańsku, Gliwicach, Lublinie, Łodzi, Katowicach, Krakowie, Poznaniu, Radomiu, Szczecinie, Warszawie,Wrocławiu i  Siedlcach.

Reklama

Marki handlowe Transgourmet i Selgros Cash&Carry należą do Transgourmet Polska. Spółka jest częścią międzynarodowego holdingu zajmującego się hurtową sprzedażą produktów żywnościowych. Udziałowcem Transgourmet Holding SE jest COOP – druga co do wielkości w Europie szwajcarska grupa handlu artykułami spożywczymi. www.transgourmet.pl www.selgros.pl

Angażując się w rozwój branży, w tak trudnym dla niej czasie marki handlowe Transgourmet i Selgros Cash&Carry zdecydowały się zostać Partnerem Strategicznym wiosennej edycji konferencji Hotel Meeting Online w dniach od 26 do 28 maja.

PROGRAM KONFERENCJI HOTEL MEETING ONLINE 26-28 MAJA 2020

Zachęcamy do rejestracji już dziś:

REJESTRACJA NA KONFERENCJĘ HOTEL MEETING ONLINE 26-28 MAJA 2020

 

 

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.