[Hotel Meeting] Miłosz Stanisławski – B(U)Y Miłosz

0
1122

Miłosz Stanisławski zaprasza na demo warsztatu w trakcie trwania jesiennej edycji Hotel Meeting. „(Młodzi) ludzie nie chcą pracować w branży – wiem dlaczego i wiem co zrobić, żeby chcieli pracować właśnie z Tobą. Podczas warsztatu nie powiem Ci wszystkiego (bo nie zdążę) ale wszystko co Ci powiem, będzie moim żywym doświadczeniem. Do’s and Don’ts by Miłosz, żeby dać Ci szansę to Buy Miłosz na dłużej”. Zapraszamy już 14 października do Airport Hotel Okęcie!

Miłosz Stanisławski

Profesjonalny networker i lider marketingu sieciowego. Jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich Hotelarzy i współzałożyciel marki HotelMania. Do lipca 2019 Dyrektor Generalny Sound Garden Hotel w Warszawie, pełnił tę funkcję od 2013 roku. Piętnastoletnie doświadczenie w hotelarstwie, sprzedaży i marketingu zdobywał w warszawskich hotelach: Jan III Sobieski, Rialto, Vienna House, Radisson Blu Sobieski i Platinum Residence. Nagrodzony tutułami: Odkrycie Roku przez MPI Poland Chapter; Hotelarz Roku przez magazyn Hotelarz; MP Power Awards – MP Power 12 przez MeetingPlanner.pl.
Zaangażowany w rozwój talentów, między innymi jako wykładowca w Grupie Uczelni Vistula, Szkole Głównej Handlowej w Warszawie oraz wolontariusz w organizacjach młodzieżowych i branżowych – MPI Poland Chapter – Współpraca ze Studentami; IGHP Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego – Dyrektor Regionu Mazowieckiego.

Więcej: https://www.linkedin.com/in/miloszstanislawski/

ZOBACZ PEŁNY PROGRAM KONFERENCJI HOTEL MEETING 

Obowiązuje zasada „kto pierwszy, ten lepszy”, zatem zachęcamy do błyskawicznej rezerwacji za pomocą platformy Evenea!!!

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.