Wizz Air lata wysoko. 17 tygodni imponującego postępu i promocji

0
1271
W ciągu najbliższych 17 tygodni łącznie aż 21 samolotów wykona 700 dodatkowych lotów tygodniowo na 70 nowych trasach. Do połowy lipca zostaną również uruchomione cztery nowe destynacje.

Pasażerowie WizzAir od lipca będą mogli polecieć do Aten, Tallina, Charkowa oraz Wiednia. W stolicy Austrii otwarta zostanie również nowa baza. Wartość całej inwestycji, zakładającej rozbudowę 11 baz w Wielkiej Brytanii, Austrii, Polsce, Rumunii, Gruzji, na Ukrainie czy na Węgrzech, wyniesie bagatela 2 mln $.

Źródło: Wizz Air Hungary Légiközlekedési Kft

„Dziś rozpoczynamy największą fazę ekspansji w historii WIZZ. 70 nowych tras, które zostaną uruchomione w ciągu najbliższych 17 tygodni rozszerzy wybór możliwości podróży, co z kolei korzystnie wpłynie na rozwój relacji biznesowych i gospodarczych pomiędzy miastami, do których latamy” – powiedział Owain Jones, Dyrektor Korporacyjny Wizz Air

Ponadto linie lotnicze namawiają swoich pasażerów do wspólnego świętowania ekspansji WIZZ poprzez używanie hashtagu #WIZZaroundEurope w mediach społecznościowych. Pasażerowie premierowych lotów wykonanych przez 21 nowych aeroplanów dodanych do floty wezmą z kolei udział w losowaniu voucherów o wartości tysiąca euro.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.