Hotel Meeting: Hyde Park, Gra Integracyjna i koncert

0
654
Fot.: Hotele Plus

Ostatni blok konferencji Hotel Meeting, odbywający się w godzinach 15:40-16:30, rozpoczął się prezentacją przedstawiciela Energylandii, a zakończył dynamiczną sesją Hyde Park oraz wspólnym obiadem.

Fot.: Hotele Plus

Prezentacja przedstawiciela Energylandii skupiła się na przedstawieniu korzyści płynących dla hotelarzy ze współpracy z największym w Europie parkiem rozrywki. Uczestnicy mieli okazję dowiedzieć się, jak współpraca ta może przyciągnąć więcej gości i zwiększyć atrakcyjność ich oferty hotelowej.

Fot.: Hotele Plus
Fot.: Hotele Plus
Fot.: Hotele Plus

Po prezentacji odbyła się sesja Hyde Park, która jak zwykle wzbudziła duże zainteresowanie uczestników. Dyskusja była żywa, a uczestnicy chętnie zadawali pytania, udzielali sobie wzajemnie porad i dzielili się doświadczeniami związanymi z codziennym prowadzeniem hoteli.

Fot.: Hotele Plus
Fot.: Hotele Plus

Po zakończeniu sesji Hyde Park uczestnicy udali się na obiad. Airport Hotel Okęcie, znany z doskonałej kuchni, ponownie potwierdził swoją renomę, zbierając pochwały od uczestników konferencji.

Na stoisku Energylandii przez cały dzień prowadzony był konkurs, w którym główną nagrodą był voucher o wartości 1000 zł na bilety i usługi parku. Rozstrzygnięcie konkursu zaplanowano na Before Party, które odbędzie się w godzinach 17:30-19:30 w części wystawienniczej. W trakcie Before Party odbędzie się również koncert Kamila Czajkowskiego, znanego branży hotelarza i współprowadzącego tegoroczną konferencję. Kontynuowana będzie także Gra Integracyjna, której finał zaplanowano na Hotelowe Party o godz. 20:30.

Fot.: Hotele Plus

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.