Anna Górska w HelmsBriscoe, globalnej firmy zakupowej branży spotkań

0
871

W Polsce dotychczas HelmsBriscoe reprezentowała jedna osoba, zmienia się to teraz, kiedy do grona konsultantów firmy dołącza Anna Górska.

Anna Górska jest znanym i cenionym ekspertem branży MICE w Polsce i na świecie. Prowadzi firmę konsultingową i współpracuje w roli Doradcy Zarządu z PCO Symposium Cracoviense, gdzie pozyskuje międzynarodowe kongresy do Polski. Od lat udziela się również aktywnie w stowarzyszeniach krajowych i międzynarodowych, m.in. w SKKP oraz w ICCA, gdzie sprawuje funkcję Członka Zarządu, reprezentując sektor Zarządzania Spotkaniami. Współpraca z HelmsBriscoe w roli Meetings & Events Consultant to jej kolejne wyzwanie i jak mówi liczy na to, że dzięki swojemu bogatemu doświadczeniu oraz licznym kontaktom w branży, zwiększy znajomość firmy w Polsce, ale także w krajach Regionu Morza Bałtyckiego, a docelowo zbuduje silny zespół ekspertów HelmsBriscoe w naszym kraju.

HelmBriscoe, firma z amerykańskimi korzeniami, obecna dzisiaj w 55 krajach, to globalny lider w dziedzinie selekcji hoteli i miejsc spotkań. Firma istnieje od 1992 roku i w maju będzie hucznie obchodziła swoje 30 lecie w Las Vegas. W ciągu ostatnich pięciu lat udział HelmsBriscoe w branży turystyczno-hotelarskiej wyniósł blisko 6 miliardów dolarów za dokonane rezerwacje.

HelmsBriscoe reprezentuje wyjątkowy model biznesowy będąc partnerem, który nie wymaga procedur, kontraktów ani zobowiązań co do stałej współpracy, gdyż usługi są opłacane przez hotel lub miejsce organizowanego spotkania, w związku z tym klient nie ponosi żadnych kosztów. Dzięki kooperacji z prawie wszystkimi największymi sieciami hotelowymi na świecie oraz potężnej sile nabywczej, HelmsBriscoe może zapewniać ekskluzywne stawki, dostępność i promocje dla swoich klientów.

Firma korzysta z usług ponad tysiąca ekspertów na całym świecie, których średnie doświadczenie w branży wynosi 12 lat. Konsultanci HelmsBriscoe wybierają najodpowiedniejsze miejsce spotkania, negocjują optymalne warunki finansowe i korzystają z najnowszych technologii w celu spełnienia oczekiwań najbardziej wymagających organizatorów i gospodarzy wydarzeń.

Więcej o firmie HelmsBriscoe tutaj.
Formularz kontaktowy do Anny Górskiej tutaj.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.