TV serwis informacyjny branży HoReCa – zobacz pierwszy odcinek [Video]

0
588

24 czerwca o godz. 21:00 miała miejsce premiera nowego programu, którego ideą jest przedstawienie w pigułce najważniejszych informacji z branży HoReCa. To pierwszy tego typu program w Polsce, ale i na świecie. Zobacz pierwszy odcinek i włącz subskrypcję, aby otrzymywać powiadomienia o kolejnych.

Kliknij i włącz subskrypcję!

Program to nie tylko skrót najważniejszych wydarzeń w branży, ale także relacje z wydarzeń. Program tworzą również zaproszeni eksperci, którzy ze swojej specjalizacji tworzą krótkie, ale bardzo konkretne podsumowanie. Dzięki temu posłuchasz o gastronomii, hotelarstwie, branży eventowej czy turystycznej.

Reklama

Program współtworzy bardzo wiele osób, m.in. Małgorzata Musiał-Bzowska – Rada Przemysłu Spotkań i Wydarzeń / TUgether, Marlena Kosiura – Inwestycjewkurortach.pl, Ewa Słodczyk – Hotel Centruria, Karol Weber – Inspektorhotelowy.pl, Krzysztof Kołacz – CONQUEROR TRAVEL CLUB / SITE Poland, Krzysztof Głąbiński – Szkoleniahoteli.pl / Howsmyrate.com, Tomasz Kolecki – Wineconsultant.pl, Rafał Pasenik – H&R System oraz wiele innych osób.

Nie zabraknie także przestrzeni dla przedstawicieli organizacji branżowych, którzy będą relacjonowani główne działania organizacji. Gorąco zachęcamy wszystkich widzów do współtworzenia programu i przygotowania własnych relacji video np. z otwarcia hotelu, restauracji czy z organizowanego wydarzenia branżowego. Wystarczy telefonem nagrać swoją krótką wypowiedź oraz kilka ujęć np. obrazujących relacjonowany temat. Jeśli chcielibyście pochwalić się ciekawymi informacjami napiszcie do nas [email protected]

Zachęcamy do obejrzenia pierwszego odcinka i do subskrybcji naszego kanału na YouTube. Dzięki temu nie ominiecie żadnego odcinka. Na naszym kanale poza serwisem informacyjnym są dostępne podcasty z Horeca Radio, ale będą również nagrania z wywiadami oraz programu edukacyjne jak np. Gastrolekcje z Rafałem Pasenikiem. Pojawią się również wszystkie archiwalne nagrania naszych dotychczasowych programów Live. Zatem na kanale będzie pełna biblioteka treści związanych w całości z branżą HoReCa.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!