Hotel Meeting Energylandia Camp: okazja dla dostawców produktów i usług

0
928

Hotelarstwo to dynamicznie rozwijająca się branża, w której kluczową rolę odgrywają dostawcy produktów i usług. Dlatego też zachęcamy dostawców do udziału w dwóch ważnych wydarzeniach, które odbędą się w najbliższym czasie: Hotel Meeting Energylandia Camp oraz Business Speed Dating Online.

11 i 12 maja w Zatorze w Scandinavia Resort odbędzie się Hotel Meeting Energylandia Camp, który jest organizowany we współpracy z parkiem rozrywki Energylandia. Będzie to doskonała okazja do nawiązania nowych kontaktów biznesowych, poznania najnowszych trendów w branży oraz zaprezentowania swoich produktów i usług.

26 i 27 kwietnia natomiast, odbędzie się Business Speed Dating Online – szybkie, 5-minutowe wideo spotkania dostawców z kupcami z hoteli. To niepowtarzalna okazja do nawiązania bezpośredniego kontaktu z osobami decyzyjnymi, które biorą udział w procesie zakupowym.

Udział w obu tych wydarzeniach pozwoli Ci na rozwój Twojego biznesu, nawiązanie nowych kontaktów oraz zwiększenie rozpoznawalności Twojej marki. Aby dowiedzieć się więcej i zarejestrować się na wydarzenie, odwiedź stronę internetową www.hotele.bsdpoland.pl lub skontaktuj się z nami pod adresem e-mail [email protected]. Nie zwlekaj i zarezerwuj swoje miejsce już dziś!

Udział w Business Speed Dating Online jest dodatkowym bonusem dla dostawców biorących udział w konferencji Hotel Meeting Energylandia Camp, ponieważ pozwala na jeszcze lepsze wykorzystanie czasu i zasobów. Nie przegap tej okazji i dołącz do nas 26 i 27 kwietnia na Business Speed Dating Online oraz 11 i 12 maja na Hotel Meeting Energylandia Camp.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.