Hotel Meeting Energylandia Camp: łącząc biznes z zabawą – poznaj nowy format stoisk dostawców

0
972

Hotel Meeting Energylandia Camp, który odbędzie się w dniach 11 i 12 maja w Scandinavia Resort w Zatorze, to wydarzenie, które zapewni uczestnikom nie tylko możliwość nawiązania nowych kontaktów biznesowych, ale także dobrą zabawę. Organizatorzy zdecydowali się na niestandardowe rozwiązanie, które połączy networking z elementami gry.

Stoiska dostawców będą rozrzucone po obiekcie, a hotelarze-uczestnicy konferencji będą mieli za zadanie odwiedzić je wszystkie i wykonać na nich różne zadania. Za każde wykonane zadanie będą przyznawane punkty. Uczestnik, który zdobędzie najwięcej punktów wygra cenną nagrodę.

Ta zabawa ma na celu nie tylko połączenie biznesu z rozrywką, ale również stworzenie dobrej atmosfery przed wieczornym Hotelowym Party, na którym ogłosimy wynik gry i wręczymy nagrody. Dlatego też, stoiska dostawców będą licznie odwiedzane przez hotelarzy, a takie rozwiązanie zapewni im jeszcze więcej okazji do nawiązania kontaktów i pozyskania nowych klientów.

Dostawcy, którzy chcą wziąć udział w Hotel Meeting Energylandia Camp, mogą zgłaszać swój udział za pośrednictwem adresu [email protected]. Więcej informacji o wydarzeniu oraz pełny program można znaleźć na stronie internetowej www.hotele.bsdpoland.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.