Hotel Gołębiewski w Pobierowie: Otwarcie w październiku?

0
915
Fot.: Tomasz Narkun

Hotel Gołębiewski w Pobierowie, gigantyczny obiekt hotelowy nad Morzem Bałtyckim, jest coraz bliżej częściowego otwarcia. Właściciele hotelu zdradzili, że planują przeciąć wstęgę już w październiku 2023 roku. 

Budowa hotelu, który swoim kształtem przypomina statek pasażerski, rozpoczęła się w 2018 roku. Od tamtej pory termin otwarcia był wielokrotnie przekładany. Pierwszym przeciwnikiem była pandemia koronawirusa, która pokrzyżowała wiele planów. Kolejne opóźnienia spowodowała nagła śmierć Tadeusza Gołębiewskiego oraz konflikt w Ukrainie, który utrudnił dostęp do pracowników fizycznych w Polsce.

Jednak mimo tych przeciwności, prace nad gigantycznym obiektem postępują. Właściciele hotelu potwierdzili, że planują otworzyć część obiektu dla gości już w październiku tego roku. Oczywiście, termin ten jest uzależniony od dopełnienia wszystkich urzędowych formalności.

Hotel Gołębiewski w Pobierowie ma posiadać pięć gwiazdek. Budynek ma 11 pięter, na których w około 1 200 pokoi znajdzie się miejsce dla ponad 3 tysięcy gości. Obiekt będzie wyposażony m.in. w kryte baseny, jacuzzi, kręgielnię, dyskotekę oraz sale kinowo-teatralne. Goście hotelowi będą mieli również dostęp do prywatnej plaży.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.