Seaside Park Kołobrzeg ma nowego dyrektora!

0
1201

Otwarty w sierpniu tego roku 4-gwiazdkowy hotel Seaside Park Kołobrzeg ma nowego dyrektora. Został nim Przemysław Matyjanka, dotychczasowy dyrektor hotelu Windsor.

Przemysław Matyjanka jest absolwentem Zachodniopomorskiej Szkoły Biznesu w Szczecinie. Przygodę z hotelarstwem rozpoczął za granicą w Berlinie, gdzie w 5-gwiazdkowych sieciowych hotelach zdobywał doświadczenie jako specjalista w dziale bankietów oraz Operations Supervisor. Po powrocie do Polski współpracował z kilkoma hotelami w Kołobrzegu na stanowisku Dyrektora Gastronomii a następnie Zastępcy Dyrektora Generalnego. W ciągu ostatnich 5 lat pełnił funkcję Dyrektora Generalnego 4-gwiazdkowego hotelu Windsor w Jachrance.

Seaside Park Hotel położony jest w pierwszej linii brzegowej, w uzdrowiskowej części Kołobrzegu. Oferuje 210 pokoi i apartamentów o powierzchni od 27 do 82 mkw. Goście podczas pobytu mogą korzystać z przestronnej strefy Wellness & Spa, w której znajduje się między innymi 25-metrowy sportowy basen, basen rekreacyjny dla dzieci, jacuzzi, 3 rodzaje saun oraz gabinety zabiegowe. Do dyspozycji gości oddano także centrum fitness, restaurację On-The-Wave oraz sale konferencyjne o powierzchni 200 mkw. Wyróżnikiem oraz wyjątkową atrakcją dla gości jest profesjonalna ścianka wspinaczkowa, która powstała w wysokim 24-metrowym hotelowym Atrium.

Inwestorem hotelu jest spółka Seaside Park, wchodząca w skład grupy kapitałowej posiadającej również otwarty w tym roku hotel Four Points by Sheraton w Warszawie. Zarządzanie wszystkim projektami powierzono grupie hotelAG.

Zapraszamy do ponownego wysłuchania wywiadu z Rafałem Abramczykiem prezesem hotelAG. Wywiad nagrany na chwilę przed otwarcie Seaside Park Kołobrzeg!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.