Henry Kruse wystawcą na konferencji Hotel Meeting!

0
1197
Firma Henry Kruse – jeden z największych w Polsce dystrybutorów profesjonalnych środków do utrzymania czystości i higieny – została wystawcą podczas jesiennej edycji branżowej konferencji biznesowej Hotel Meeting. 22 października w stołecznym hotelu DoubleTree by Hilton będzie można spotkać się z przedstawicielami firmy oraz zapoznać z aktualną ofertą.

W Polsce firma Henry Kruse obecna jest od 1993 roku. Centralna siedziba i magazyn firmy znajdują się w Bielanach Wrocławskich. Dolnośląska spółka współpracuje z największymi światowymi koncernami oraz lokalnymi producentami. Aby stale gwarantować wysoką jakość produktów, pracownicy firmy biorą udział w różnego rodzaju targach, sympozjach i szkoleniach. Na terenie naszego kraju działa 50 wykwalifikowanych i kompetentnych przedstawicieli handlowych Henry Kruse.

Zgodnie z polityką firmy, zamówione towary dostarczane są maksymalnie w 48 godzin od złożenia zamówienia. Dzięki specjalistycznemu oprogramowaniu logistycznemu możliwa jest optymalizacja tras dostaw, dzięki czemu towar dociera na czas.

W swojej ofercie Henry Kruse posiada profesjonalne, chemiczne środki czystości, maszyny i urządzenia czyszczące, wyposażenie do pomieszczeń sanitarnych, opakowania i produkty jednorazowego użytku. Dodatkowo firma oferuje produkty dla usług cateringowych, serwetki i dekoracje stołowe, a także kosmetyki i galanterię skórzaną.

Chcąc wspierać rozwój branży, firma Henry Kruse zdecydowała się zostać wystawcą podczas jesiennej edycji konferencji biznesowej Hotel Meeting, która odbędzie się 22 października w DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre Warsaw. Przedstawicieli firm, które również chciałyby w ten sposób promować swoją markę, zachęcamy do kontaktu drogą drogą mailową oraz poprzez formularz.

Wśród dumnych patronów październikowej konferencji znajduje się również portal Horeca Business Club. Już teraz zapraszamy do udziału wszystkich przedstawicieli branży. Rejestracji wciąż można dokonywać za pomocą platformy Evenea.Więcej szczegółów na temat Hotel Meeting Businesswoman Edition, w tym szczegółowy program konferencji, znajdą Państwo na oficjalnej stronie internetowej tego wydarzenia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.