Hampton by Hilton Łódź przyjmie pierwszych gości we wrześniu

0
1043

Hampton by Hilton Łódź City Center lada chwila przyjmie w swoich progach pierwszych gości. Otwarcie planowane jest już na wrzesień.

Ten trzygwiazdkowy hotel zaoferuje 149 pokoi, które zlokalizowane będą na siedmiu piętrach kompleksu Hi Piotrkowska przy ul. Piotrkowskiej 157. Łóżka hotelowe są powiększone do wymiaru 210 cm długości, co ma być mocnym atutem do zainteresowania ofertą sportowców, np. koszykarzy i siatkarzy przyjeżdżających do Łodzi na wszelkiego rodzaju rozgrywki, w tym międzynarodowe.

Obiekt będzie oferował także infrastrukturę konferencyjną. Do dyspozycji będą trzy sale, które można łączyć ze sobą, aby stworzyć jedną, większą przestrzeń. Na miejscu znajdzie się także siłownia, która będzie dostępna dla gości hotelowych, ale także dla osób z zewnątrz. Nie zabraknie oferty gastronomicznej, goście mogą skorzystać z restauracji z barem oraz strefy relaksu.

Wnętrza hotelu są już gotowe do otwarcia, trwają ostatnie prace wykończeniowe w miejscach wspólnych. Obiekt ma bardzo duże opóźnienie sięgające w zasadzie nawet 12 lat, wtedy miało nastąpić otwarcie kompleksu Hi Piotrkowska, w której mieści się hotel. Inwestycja mierzyła się z wieloma problemami, w tym ze sporami sądowymi z miastem. W 2020 roku otwarcie obiektu zostało wstrzymane ze względu na pandemię. W międzyczasie zmieniono operatora hotelu, którym dziś jest Apex Alliance Hotel Management.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.