Hale Selgros Cash & Carry otwarte dłużej

0
1218

Ogólnopolska sieć hal handlowych Selgros Cash & Carry oferująca pełne zaopatrzenie dla osób prowadzących działalność gospodarczą, od poniedziałku, 6.04.2020 r. wprowadziła we wszystkich lokalizacjach w kraju nowe godziny otwarcia. Zmiany będą obowiązywały do końca kwietnia.

Od poniedziałku, 6.04.2020 r. w halach Selgros Cash & Carry obowiązują nowe godziny otwarcia. Hale w Poznaniu, Warszawie-Białołęka, Warszawie-Wawer, Warszawie-Połczyńska, Warszawie-Piaseczno oraz Wrocławiu-Długołęka, Wrocławiu-Krakowska i w Gdańsku będą otwarte w godzinach 4:00 – 22:00.

Hale w Łodzi-Rokicińska i Łodzi-Pabianicka, Białymstoku, Siedlcach, Katowicach, Gliwicach, Bytomiu, Radomiu, Krakowie i Lublinie będą czynne w godzinach 5:00 – 22:00.

W hali Selgros Cash & Carry w Szczecinie zakupy będzie można zrobić już od 3:00 do 22:00.

W zbliżającą się Sobotę Wielkanocną zakupy w halach Selgros Cash & Carry będą możliwe w godzinach od 5:00 do 13:00, a w niedzielę handlową, 26 kwietnia, hale Selgros Cash & Carry będą otwarte w godzinach od 8:00 do 20:00.

Zmiany w godzinach funkcjonowania hurtowni są odpowiedzią na potrzeby klientów sieci. W wyniku restrykcyjnych ograniczeń wprowadzonych rozporządzeniem z 31.03.2020 r., liczba klientów mogących w tym samym czasie przebywać na terenie hal została znacznie ograniczona. Sieć zaopatruje oprócz klientów detalicznych przede wszystkim właścicieli sklepów spożywczych oraz dowozi towar do pracującej jeszcze gastronomii, dla których możliwość dokonania sprawnych zakupów i utrzymanie ciągłości biznesu to dziś jeden z priorytetów.

Źródło: Mat. prasowe

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.