Żywoty (nie)Świętych Polskich Hotelarzy – otrzymaliśmy kolejne zdjęcie. Sprawdźcie koniecznie!

0
1376

Nasz tajemniczy anonim nie próżnuje. Dziś do naszej redakcji dotarł kolejny  email. Prezentujemy Elżbietę Lendo! Zachęcamy do przeczytania całości opisu zasług Elżbiety!

Elżbieta Lendo – Św. Elżbieta Uśmiechnięta

Uznana businesswoman, twardo trzymająca pieczę nad kilkoma hotelami, bo jeden to za mało. Kreatywność to jej drugie imię. Uśmiecha się przez 98,4% dnia, pozostałe 1,6% poświęcając na rozmowy o podwyżkach z pracownikami. W ramach aukcji Allegro zatrudniła kilka znanych w branży osób, by zapewnić im wikt i opierunek. I przy okazji – w końcu – pokazać im co znaczy ciężka praca. Oczywiście – z uśmiechem na ustach.

Gall Anonim – obserwujący branżę krytykant i szyderca. Nie do końca wiadomo czy jest kobietą czy mężczyzną. Opisuje rzeczywistość taką, jaka jest. Trzeba jednak pamiętać, że jego zwierciadło może być krzywe. W jego “Żywotach (nie)Świętych Polskich Hotelarzy” może się znaleźć każdy, kto działa w branży!

 

 

Mamy zapowiedź, że anonimowy nadawca jest w posiadaniu całego albumu i chętnie się z nami podzieli Żywotami (nie)Świętych Polskich Hotelarzy! Jeśli macie podejrzenia, kto to taki prosimy sugestie kierować na adres [email protected].

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.