Gromada uruchomiła nową stronę internetową

0
258

Ogólnokrajowa Spółdzielnia Turystyczna GROMADA ogłosiła uruchomienie nowej odsłony swojej strony internetowej, www.gromada.pl. Po okresie intensywnych prac, konsultacji oraz zbierania opinii od potencjalnych klientów, nowa strona została wdrożona z myślą o lepszym dostosowaniu do potrzeb użytkowników.

Główne zalety nowej strony www.gromada.pl:

  • Czytelniejsze pozycjonowanie produktu: Strona została zaprojektowana w sposób, który umożliwia łatwiejsze znalezienie informacji o dostępnych produktach i usługach.
  • Łatwiejsza i szybsza obsługa: Nowy interfejs użytkownika zapewnia bardziej intuicyjną nawigację oraz szybszy dostęp do kluczowych informacji.
  • Więcej informacji o ofercie pobytowej i zdrowotnej: Użytkownicy mogą teraz łatwiej znaleźć szczegółowe informacje o ofercie noclegowej, wypoczynkowej oraz zabiegach zdrowotnych.
  • Łatwość odnalezienia social mediów: Strona zawiera bezpośrednie linki do profili Gromady na platformach społecznościowych, co ułatwia użytkownikom śledzenie aktualności i promocji.

Współpraca z PROFITROOM

Nowa odsłona strony internetowej została przygotowana we współpracy z firmą PROFITROOM. PROFITROOM obsługuje systemy rezerwacji większości polskich hoteli oraz specjalizuje się w budowie stron internetowych.

Prognozy wzrostu sprzedaży

Dzięki nowej stronie internetowej, Gromada prognozuje dalszy wzrost sprzedaży noclegów w swoich hotelach i ośrodkach wypoczynkowych. Ulepszony booking engine, dostarczony przez PROFITROOM, ma przyczynić się do zwiększenia liczby rezerwacji dokonywanych bezpośrednio przez stronę internetową Gromady.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.