Hampton by Hilton Kraków Airport wśród najlepszych hoteli marki w regionie EMEA

0
367
Fot.: Materiały prasowe Hampton by Hilton Kraków Airport

Hotel Hampton by Hilton Kraków Airport został uhonorowany nagrodą Hilton Award of Excellence, przyznawaną najlepszym 5% hoteli marki Hampton by Hilton w regionie Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki (EMEA). Wyróżnienie to wskazuje, że hotel osiągnął najwyższe standardy jakości obsługi i satysfakcji gości w porównaniu do innych hoteli tej sieci.

Nagroda Hilton Award of Excellence jest dowodem uznania dla całego zespołu Hampton by Hilton Kraków Airport, który codziennie dokłada starań, aby zapewnić swoim gościom wysoką jakość obsługi oraz udogodnień.

Jesteśmy niezwykle dumni z otrzymania nagrody Hilton Award of Excellence – powiedział Janusz Migacz, Dyrektor Generalny Hotelu Hampton by Hilton Kraków Airport. To wyróżnienie jest ogromnym zaszczytem i motywacją do dalszej pracy nad zapewnieniem naszym gościom najwyższej jakości usług.

Hampton by Hilton Kraków Airport oferuje komfortowe pokoje, dogodną lokalizację w pobliżu lotniska oraz szereg udogodnień, takich jak bezpłatne śniadanie, Wi-Fi oraz centrum fitness. Hotel jest przeznaczony zarówno dla podróżujących służbowo, jak i turystów, którzy cenią sobie wygodę i profesjonalną obsługę.

Hilton Award of Excellence jest przyznawana hotelom, które wyróżniają się najwyższymi standardami w zakresie obsługi i oferowanych usług, co sprawia, że Hampton by Hilton Kraków Airport jest jednym z najlepszych hoteli marki w regionie EMEA.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.