Green Caffè Nero nie zwalnia tempa. Kolejna kawiarnia już otwarta!

0
2010
Otwarta w tym miesiącu 65. kawiarnia Green Caffè Nero mieści się w budynku biurowym przy ulicy Bobrowieckiej 8. Ma służyć nie tylko jego pracownikom, ale także lokalnym mieszkańcom. Kawiarnia została zaprojektowana tak, by łączyć funkcje dodatkowych miejsc do pracy dla użytkowników biurowca z przestrzenią, gdzie popołudniami oraz w weekendy toczy się życie lokalnej społeczności.

Znana na rynku koncepcja, z powodzeniem realizowana przez Green Caffè Nero od kilkunastu lat, stanowi odpowiedź na zmieniające się oczekiwania społeczne. W ciągu dnia 180-metrowy lokal przy Bobrowieckiej jest miejscem spotkań dla pracowników biurowca, pełniącym czasami funkcję dodatkowej salki konferencyjnej lub oazą wytchnienia przy kawie pomiędzy projektami. Wieczorami i podczas weekendów kawiarnia zmienia się w centrum życia lokalnej społeczności, gdzie możemy porozmawiać z sąsiadami czy znajomymi, pochylając się nad filiżanką kawy
i ciastem.

Większość z nas lubi znane sobie miejsca, w których może poczuć się komfortowo. Tam też zazwyczaj budujemy relacje z często spotykanymi osobami. To samo dotyczy kawiarni – oczekujemy, że przywita nas ta sama uśmiechnięta twarz, a nasze zamówienie nie będzie musiało być nawet wypowiedziane. Tak właśnie tworzą więź bariści Green Caffè Nero z odwiedzającymi kawiarnie gośćmi.

W lokalach Green Caffè Nero bariści rozpoznają swoich gości i znają ich oczekiwania, a czas przygotowania zamówienia umilają rozmową. W ciągu dnia pracownicy biurowca Bobrowiecka, będącego laureatem nagrody Prime Property Prize 2018 w kategorii Inwestycja Roku Na Rynku Powierzchni Biurowej, traktują lokal jako miejsce do pracy. Green Caffè Nero staje się wówczas dodatkową, przytulną salką konferencyjną, w której w luźniejszej atmosferze uczestnicy spotkania mogą wypić filiżankę kawy lub zjeść późne śniadanie, rozmawiając o ważnych projektach. Może to być również miejsce relaksu pomiędzy licznymi obowiązkami dnia, dającym możliwość regeneracji sił przed kolejnymi wyzwaniami.

Wieczorami i w dni wolne od pracy kawiarnia zapełnia się lokalnymi mieszkańcami, spragnionymi wytchnienia i chwili dla siebie. Chętnie organizują tu również spotkania rodzinne i towarzyskie, ponieważ oferta lokalu jest urozmaicona i, oprócz znanych klasyków w karcie, goście mogą liczyć na różnorodne nowości. W ten sposób kawiarnia staje się centrum życia towarzyskiego, w którym każdy może poczuć się jak u siebie.

„Nasze kawiarnie mogą różnić się lokalizacją i charakterem wnętrza, ale niezmienna pozostaje domowa, przytulna atmosfera i dopasowanie do rożnych potrzeb naszych gości, o których często wspominają w swoich e-mailach czy rozmowach. Bardzo cenimy sobie ten bezpośredni kontakt. Cieszymy się, że możemy zapewnić pracownikom i mieszkańcom okolic ul. Bobrowieckiej nie tylko wyśmienitą kawę i przekąski, ale przede wszystkim miejsce na złapanie oddechu i spędzenie czasu w ich domu z daleka od domu. Dlatego z powodzeniem rozwijamy koncept kawiarni służącej zarówno pracownikom biur obok, jak i sąsiadom mieszkającym obok. Naszym celem zawsze była i niezmiennie jest aktywizacja lokalnego życia, biurowego czy okolicznych mieszkańców” – powiedział Adam Ringer, prezes Green Caffè Nero w Polsce.O Green Caffè Nero

Marka Green Caffè Nero została stworzona przez Gerry’ego Forda – właściciela Caffè Nero i Adama Ringera – założyciela i szefa Green Coffee. Od momentu otwarcia pierwszej wspólnej kawiarni w 2012 roku, Green Caffè Nero pozostaje wierne misji, która przyświecała jej założycielom: oferowaniu najlepszej kawy i tworzeniu kameralnej, domowej atmosfery, w której kawą można się delektować. Green Caffè Nero posiada 65 kawiarni w Polsce, a w planach ma otwieranie 10 lokali rocznie. Niedawno marka została nagrodzona tytułem „Przyjaciela Książki” Polskiej Izby Książki.Filozofia marki

Green Caffè Nero oferuje swoim gościom najwyższej jakości kawę parzoną przez doświadczonych baristów oraz świeże jedzenie przygotowywane codziennie z regionalnych produktów. W kawiarniach tej marki tworzona jest atmosfera europejskiego salonu. Stanowią one popularne miejsce spotkań towarzyskich – dostępne i przyjazne. Lokale często wypełnione są gwarem kawiarnianym, a jednocześnie dają poczucie komfortu, relaksu, ciepła i przytulności. To w głównej mierze zasługa pracowników – otwartych i serdecznych – unikalnej aranżacji wnętrz i oryginalnej muzyki. Wystrój kawiarni jest współtworzony przez polskich artystów i rzemieślników, dlatego każda z nich ma swój indywidualny charakter, który idealnie pasuje do otoczenia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.