Relacje, wydarzenia odc. 24, Gastro Meeting – Organizacja wydarzeń biznesowych oraz wesel klientów VIP (Horeca Radio)

0
323

Zapraszamy do wysłuchania kolejnej prezentacji w trakcie trwania konferencji Gastro Meeting, w której Jakub Urbaniak, właściciel Miętowych Wzgórz i Złotopolskiej Doliny opowie o tym jak organizować wydarzenia w wersji premium. O tym jak spełniać nawet najdziwniejsze prośby gości, jak zapewniać im prywatność i poczucie bezpieczeństwa, a przede wszystkim jak sprawić by wyjechali ze wspaniałymi wspomnieniami i chcieli do wracać.

Jakub Urbaniak

Reklama

Absolwent Wydziału Inżynierii Produkcji Politechniki Warszawskiej o specjalizacji Zarządzanie i Marketing. Posiada wieloletnie doświadczenie w realizacji projektów gastronomicznych, które zdobył m.in. Statoil, a następnie w stworzonych przez siebie obiektach – Dworze Złotopolska Dolina oraz, od dwóch lat, w Rezydencji Miętowe Wzgórza. Cokolwiek robi, wyprzedza trendy – wprowadzał pierwsze w Polsce moduły do serwowania hot-dog’ów , a w PKN ORLEN odpowiedzialny był za opracowanie nowego formatu stacji, uwzględniającego wprowadzenie rozszerzonej oferty gastronomicznej oraz jego wprowadzenie pod marką STOP Cafe w blisko 650 lokalizacjach. Od kilku lat tworzy i prowadzi dwa obiekty pod Warszawą, które swoją niebanalną architekturą, wspaniałym wnętrzem i obsługą na najwyższym poziomie redefiniują rynek wesel w Polsce.

KONIECZNIE OBEJRZYJ PREZENTACJĘ NASZEGO PRELEGENTA

6 Jakub Urbaniak

A jesienią, 5 listopada kolejna edycja Gastro Meeting. Kup bilety już dziś!

Zachęcamy do śledzenia wydarzenia na Facebooku. Tam będziemy na bieżąco informować o poszczególnych punktach programu konferencji. 

 

Partnerzy audycji:

   
 

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.