Globalny program hotelowy Siemensa pod kierownictwem HRS-u

0
1440
Firma HRS wygrała przetarg na zarządzanie programem hotelowym Siemensa w 170 krajach w zakresie profesjonalnego zakupu usług hotelowych, negocjacji specjalnych stawek z hotelami, ładowania stawek do systemu rezerwacyjnego, stałego audytu stawek aż po analizę i optymalizację. HRS pomoże Siemensowi osiągnąć strategiczne cele – uprościć procedury związane z podróżami, nadzorować proces od początku do końca, a przede wszystkim obniżyć koszty.

Siemens rokrocznie bukuje około trzech milionów noclegów w hotelach i tym samym posiada jeden z największych programów hotelowych na świecie. Nie dziwi zatem, że w procesie zastosowane zostaną nowoczesne technologie, takie jak sztuczna inteligencja czy technologia blockchain.

“HRS przekonał nas swoim holistycznym podejściem. Jesteśmy pod wrażeniem rozwiązania end-to-end, które uwzględnia zarówno sourcing usług hotelowych, jak i proces rezerwacji. Decydująca była także energia skierowana na innowacje, wyraźna w podejściu HRS.” – zdradził Thorsten Eicke, Vice President of Global Category Mobility Services w Siemens AG

Firma Hotel Reservation Service nie tylko pomaga w profesjonalnym zakupie usług hotelowych, lecz także w negocjacjach specjalnych stawek z hotelami. Oferuje także kompleksowe rozwiązania w zakresie zarządzania hotelami dla ponad 3 000 firm z całego świata. Wśród klientów spółki znajdują się największe przedsiębiorstwa z rankingu Fortune 500, takie jak Google, China Mobile, Toyota, Fiat, Hitachi, Alibaba i Panasonic. Z ofertą pięciu milionów pokoi w 350 000 hoteli w 190 krajach, HRS jest największym dostawcą bazy hoteli w globalnych systemach dystrybucji (GDS).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.