Globalny program hotelowy Siemensa pod kierownictwem HRS-u

0
329
Firma HRS wygrała przetarg na zarządzanie programem hotelowym Siemensa w 170 krajach w zakresie profesjonalnego zakupu usług hotelowych, negocjacji specjalnych stawek z hotelami, ładowania stawek do systemu rezerwacyjnego, stałego audytu stawek aż po analizę i optymalizację. HRS pomoże Siemensowi osiągnąć strategiczne cele – uprościć procedury związane z podróżami, nadzorować proces od początku do końca, a przede wszystkim obniżyć koszty.

Siemens rokrocznie bukuje około trzech milionów noclegów w hotelach i tym samym posiada jeden z największych programów hotelowych na świecie. Nie dziwi zatem, że w procesie zastosowane zostaną nowoczesne technologie, takie jak sztuczna inteligencja czy technologia blockchain.

“HRS przekonał nas swoim holistycznym podejściem. Jesteśmy pod wrażeniem rozwiązania end-to-end, które uwzględnia zarówno sourcing usług hotelowych, jak i proces rezerwacji. Decydująca była także energia skierowana na innowacje, wyraźna w podejściu HRS.” – zdradził Thorsten Eicke, Vice President of Global Category Mobility Services w Siemens AG

Firma Hotel Reservation Service nie tylko pomaga w profesjonalnym zakupie usług hotelowych, lecz także w negocjacjach specjalnych stawek z hotelami. Oferuje także kompleksowe rozwiązania w zakresie zarządzania hotelami dla ponad 3 000 firm z całego świata. Wśród klientów spółki znajdują się największe przedsiębiorstwa z rankingu Fortune 500, takie jak Google, China Mobile, Toyota, Fiat, Hitachi, Alibaba i Panasonic. Z ofertą pięciu milionów pokoi w 350 000 hoteli w 190 krajach, HRS jest największym dostawcą bazy hoteli w globalnych systemach dystrybucji (GDS).

Reklama
Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.