Pierwszy hotel Focus we Wrocławiu

0
724
Fot.: Materiały prasowe Focus Hotels

Focus Hotels S.A., część Grupy Kapitałowej IMMOBILE S.A., podpisała umowę dzierżawy na pierwszy hotel we Wrocławiu. Otwarcie hotelu, Focus Hotel Premium Wrocław, jest zaplanowane na czwarty kwartał 2024 roku. Obiekt będzie usytuowany przy ulicy Kazimierza Wielkiego 19 w centrum miasta.

Hotel będzie dysponował 87 pokojami i apartamentami, a także oferować będzie restaurację, salę konferencyjną, centrum fitness i podziemny parking. Właścicielem nieruchomości jest Futureal Group, europejski deweloper rynku nieruchomości. Umowa dzierżawy została zawarta na okres 15 lat z czynszem w euro.

Zgodnie z informacjami od Łukasza Płoszyńskiego, wiceprezesa zarządu Focus Hotels S.A., inwestycja ta oznacza wejście na nowy rynek – Wrocław. Dodatkowo, jest to realizacja zapowiadanej wcześniej strategii z czynszem w euro, co stanowi nowy kierunek w polityce finansowej spółki.

Inwestycja cieszy nas potrójnie. Po pierwsze wchodzimy na nowy, duży rynek, jakim jest Wrocław. Po drugie szybko udało nam się zrealizować zapowiadany projekt z czynszem w euro. Dodatkowo, odczuwamy satysfakcję z pozyskania zaufania tak dużego podmiotu, jak Futureal Group – mówi Łukasz Płoszyński, wiceprezes zarządu Focus Hotels S.A.

Focus Hotel Premium Wrocław dołączy do sieci Focus Hotels S.A., która aktualnie zarządza ponad 1500 pokojami w standardzie 3 i 4 gwiazdek. Obiekt we Wrocławiu będzie szesnastym hotelem w portfolio sieci, co świadczy o jej dynamicznym rozwoju i poszerzaniu działalności na nowe rynki.

Fot.: Materiały prasowe Focus Hotels
Fot.: Materiały prasowe Focus Hotels
Fot.: Materiały prasowe Focus Hotels

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.