[Gastro Meeting] Maciej Wesoły – Systematyzacja i innowacja w gastronomii

0
1528

Nowoczesne technologie zarządzania zamówieniami na miejscu w lokalach gastronomicznych z elementami sztucznej inteligencji, systemy rezerwacji stolików zintegrowane z płatnościami online, zarządzanie lojalnością klientów to tylko niektóre z tematów, które zostaną poruszone podczas prelekcji. Maciej Wesoły podzieli się nie tylko swoim doświadczeniem w tym zakresie, ale również najnowszymi trendami ze świata zarządzania gastronomią, które w najbliższym czasie będą standardem na rynku polskim. Zapraszamy do rezerwacji bezpłatnych biletów grupowych!

Przygotowaliśmy pulę bezpłatnych biletów grupowych. Wystarczy zgłosić swojego reprezentanta, czyli osobę odpowiedzialną za proces zakupowy do formuły Business Speed Dating. Te ekspresowe spotkania na linii kupiec-dostawca, cieszą się u nas niezwykle dużą popularnością, gdyż umożliwiają osobom odpowiedzialnym za zakupy, szybko zapoznać się z konkurencyjnymi ofertami dostawców. Po zgłoszeniu takiej osoby na konferencję i warsztaty bezpłatnie może zapisać się aż 5 osób!

UWAGA PULA BILETÓW JEST OGRANICZONA! ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ DZIŚ!

Maciej Wesoły

Prezes Zarządu i właściciel innowacyjnego systemu do zarządzania dla branży gastronomicznej, składającego się z rozbudowanego modułu do rezerwacji, płatności online, sprzedaży biletów, pre-order menu, zarządzania pracownikami, a także platformy z elementami sztucznej inteligencji dającej możliwość bezobsługowego zamawiania pozycji z menu do stolika. Absolwent TH Wildau, Deutsch Internationale Schule Kapstadt, Indian School Muscat. Prywatnie miłośnik dobrego jedzenia i podróży.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.