Karol Weber i Kamil Maroszek – nowi eksperci zapraszają na szkolenia IGHP

0
1422

Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego rozpoczyna w kwietniu nowy cykl szkoleń pt. „Profesjonalny recepcjonista kreator doświadczeń Gości i efektywny sprzedawca”. Autorami dwudniowych zajęć są branżowi eksperci Karol Weber, enjoyyourstay.pl oraz Kamil Maroszek, szkoleniowiec i aktywny hotelarz.​ Spotkania odbędą się w 17 miastach w całej Polsce.

Nowy cykl dwudniowych szkoleń IGHP „Profesjonalny recepcjonista – kreator doświadczeń Gości i efektywny sprzedawca” rusza w środę 1 kwietnia w Kołobrzegu. W kwietniu zajęcia odbędą się jeszcze w Gdańsku (2-3 kwietnia) oraz w Białymstoku (21-22 kwietnia). Szkolenia w miastach całej Polski potrwają do września. Zachęcamy do uczestnictwa w demo tego szkolenia również na konferencji Hotel Meeting 20 kwietnia w Airport Hotel Okęcie w Warszawie.

Nasza nowa propozycja to pierwsze na rynku tak obszerne kompendium wiedzy dotyczące pracy profesjonalnej recepcji. Najwyższy poziom merytoryczny zapewniają nasi eksperci, czyli dwie znane osobowości hotelarskie: Karol Weber i Kamil Maroszek – mówi Marcin Mączyński, sekretarz generalny IGHP.

Uczestnicy szkolenia „Profesjonalny recepcjonista – kreator doświadczeń gości i efektywny sprzedawca” dowiedzą się m.in. jak powinna funkcjonować nowoczesna, profesjonalna i sprawna recepcja oraz jak nawiązać relację w gościem, by spełnić jego oczekiwania i kreować pozytywne doświadczenia. Poznają też klucz do sukcesu zwiększenia sprzedaży w recepcji – od pierwszej rozmowy telefonicznej do bezpośredniego spotkania z gościem. Nie zabraknie sprawdzonych w najlepszych hotelach wskazówek dotyczących obsługi gości w recepcji. Szczegóły programu są dostępne na stronie https://www.szkoleniaighp.com/.

Eksperci prowadzący szkolenia w branży hotelarskiej działają zawodowo od wielu lat. Karol Weber to absolwent Akademii Leona Koźmińskiego na kierunku Zarządzanie Zasobami Ludzkimi. Z branżą hotelarską związany od blisko 20 lat. Zdobywał wiedzę i doświadczenie na stanowiskach liniowych i kierowniczych w Dywizji Pokoi (Front Office, Guest Relations, Club Lounge, Housekeeping), w hotelach międzynarodowych marek – Four Seasons, InterContinental, Radisson Blu. Propagator kultury organizacyjnej opartej na rozwijaniu kapitału ludzkiego, dbałości o najwyższą jakość świadczonych usług oraz zasady „jeden zespół – wspólny cel”. Swoją wiedzą i pasją dzieli się z innymi, którym również zależy na profesjonalizacji polskiego hotelarstwa. Specjalista hoteli butikowych i luksusowych. Doradza inwestorom przy tworzeniu koncepcji hoteli, pomaga w ich otwarciach, kontroluje jakość obsługi i szkoli personel. Pasjonat podróżowania. Autor bloga enjoyyourstay.pl, gdzie jako inspektor hotelowy recenzuje i rekomenduje hotele, opisuje trendy w hotelarstwie.

Z kolei Kamil Maroszek ukończył Akademię Wychowania Fizycznego w Krakowie oraz rekomendowane przez IGHP studia podyplomowe „Menedżer Hotelu” w Wyższej Szkole Turystyki i Ekologii w Suchej Beskidzkiej. Aktywny hotelarz z 15-letnim doświadczeniem w hotelarstwie, przez cały ten czas związany z hotelową recepcją. Pracę w hotelu rozpoczynał na rynku krakowskim, by przez Bielsko-Białą oraz Oświęcim trafić do beskidzkiej Wisły. Codzienna praca w hotelu pozwala mu na weryfikację taktyk i działań sprzedażowych w praktyce. W ramach marki SzkoleniaRecepcji.pl szkoli personel recepcji obiektów hotelowych w centralnej i południowej Polsce – od schronisk młodzieżowych, przez zajazdy i pałace, aż po niezależne hotele 3-, 4- i 5-gwiazdkowe. Pasjonat obsługi Gościa hotelowego, propagator rozpoczynania słowa „Gość” wielką literą, autor licznych artykułów dotyczących obsługi Gości oraz marketingu recepcyjnego w pismach branżowych – m.in. w „Hotelarzu”.​

Na szkolenia można zapisać się online (www.szkoleniaighp.com), pisząc do biura IGHP na adres [email protected] lub dzwoniąc pod nr tel. +48 22 251 79 11, + 48 503 044 875.

Ceny dwudniowego szkolenia zaczynają się od 899 zł netto dla członów IGHP. W szkoleniach Izby mogą brać udział wszyscy związani z branżą hotelarską. Nie trzeba być pracownikiem podmiotu zrzeszonego w IGHP.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.