ENJOY YOUR STAY patronem medialnym Hotel Meeting Businesswoman Edition!

0
842
Patronat medialny nad październikową edycją branżowej konferencji biznesowej Hotel Meeting objął ENJOY YOUR STAY by Inspektor Hotelowy – profesjonalny blog o tematyce hotelarsko-podróżniczej prowadzony przez zawodowego hotelarza Karola Webera.

Na blogu ENJOY YOUR STAY można znaleźć profesjonalne recenzje luksusowych hoteli z całego świata, które odwiedził Karol Weber. Nie brakuje relacji z legendarnych obiektów, takich jak hotel Savoy w Londynie czy Ritz w Paryżu. Z zamieszczonych wpisów można dowiedzieć się m.in. o ofercie polskich i zagranicznych hoteli, usługach, jakie udostępniają, czy cenach pobytu. Cyklicznie pojawiają się również relacje z podróży w różne zakątki globu, wywiady z hotelarzami, a także poradniki z zakresu savoir-vivre.

Weber, który jest absolwentem Wyższej Szkoły Turystyki i Rekreacji im. Mieczysława Orłowicza w Warszawie na kierunku Hotelarstwo i Gastronomia, zajmuje się również doradztwem, szkoleniami i kontrolami jakości w sektorze hotelarskim. Dzięki ponad 15-letniemu doświadczeniu w branży pomaga w podnoszeniu standardów obsługi, prowadzi specjalne szkolenia dla pracowników i dzieli się z nimi swoją wiedzą.

W ramach współpracy medialnej i opisanych wyżej działań Karol Weber (Inspektor Hotelowy), prowadzący blog ENJOY YOUR STAY, zdecydował się objąć patronatem jesienną edycję konferencji biznesowej Hotel Meeting, która odbędzie się 22 października w DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre Warsaw.

Wśród dumnych patronów jesiennego wydarzenia znajduje się również portal Horeca Business Club. Serdecznie zapraszamy do udziału wszystkich przedstawicieli branży. Rejestracji można dokonywać za pomocą platformy Evenea.Więcej szczegółów na temat Hotel Meeting Businesswoman Edition, w tym szczegółowy program konferencji, znajdą Państwo na oficjalnej stronie internetowej październikowego wydarzenia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.