Emanuele Dalnodar dyrektorem zarządzającym VG Capital

0
1622
Emanuele Dalnodar objął stanowisko dyrektora zarządzającego warszawskiej spółki hotelowej Osada Morska, która wchodzi w skład VG Capital. Firma realizuje inwestycje deweloperskie w Kołobrzegu, Warszawie i innych regionach Polski.

VG Capital, firma która od lat inwestuje w nieruchomości postanowiła zwerbować nowych ekspertów z branży hotelarskiej. W związku z dwoma nowymi projektami condohotelowymi, aby podtrzymać wysoką jakość swoich inwestycji, firma zatrudniła trzech doświadczonych fachowców, w tym Emanuela Dalnodara.


Nowy dyrektor zarządzający zdobywał swoje doświadczenie m. in. w Marriott International, Starwood Hotels & Resorts, Penta Hotels i InterContinental Hotels. Na poprzednim stanowisku General Menagera w Sheraton Sopot Hotel odpowiedzialny był za działania operacyjne oraz wyniki finansowe. Aktualnie, po chwilowej przerwie poświęconej rodzinie, hotelarz zdecydował się na wsparcie projektu Hotel Saltic Resort & SPA. Jego zadaniem jest zorganizowanie preopeningu obu hoteli Osada Morska Kołobrzeg i Osada Morska Łeba.

Firma VG Capital do swojego projektu zaprosiła najlepszych w branży, dlatego oprócz Emanuela Dalnodara do zespołu dołączył Grzegorz Jarzębski i Dariusz Bagiński. Pierwszy z nich posiada wieloletnie doświadczenie w branży hotelarskiej, a w projekcie odpowiedzialny jest za przygotowanie koncepcji segmentu SPA. Na dyrektora obiektu został wyznaczony Dariusz Bagiński, który przez 7 lat pełnił funkcję managera w pięciogwiazdkowym hotelu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.